Půjčku.net Rss

Nebankovní půjčky: bez registru, poplatku a ihned do 24 hodin?

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti, Různé příspěvky, informace | Dne 21-02-2010

Nebankovní půjčky: bez registru, poplatku a ihned do 24 hodin? Tak si trošku zopakujeme trendy dnešní doby co se poskytování nebankovních půjček a úvěrů bez potvrzení výše příjmů ze zaměstnání týká. Jistou skupinu lidí s malými příjmy a slabou znalostí ekonomie a klamání spotřebitele tyto nebankovní produkty až příliš lákají na to, aby se jich díky informovanosti a zjevným nevýhodám vzdali. Připomeňme si, jaké nabídky k těmto nebankovním půjčkám a úvěrům od osob a organizací patří.

Nebankovní půjčku bez výpisu z registru dlužníků

Jedním z velkých lákadel je slíbení poskytnutí půjčky i v případě, že máte záznam v Centrálním registru dlužníků (CERD), který je vlastně rozsáhlou databází, která vede veškeré vaše prohřešky při splácení bankovních či nebankovních půjček v minulosti. Pokud máte v registru nějaký záznam (opožděné splácení půjček, nesplacený dluh u banky/osoby/jiné instituce), můžete se ve většině případů rozloučit s myšlenkou na získání levnějšího bankovního úvěru.

V takovém, případě vám banka nepůjčí a mnoho firem pak své potenciální klienty láká na tzv. půjčky bez registru ihned, které lze získat i na základě zápisu v registru dlužníků. Samozřejmostí jsou vysoké měsíční úroky z poskytnuté půjčky a celkově vysoké RPSN splátek.

Půjčky bez poplatku za podání žádosti a schválení

Pokud bych se rozhodl, že takovou půjčku (bez registru, na směnku, bez potvrzení o výši příjmu) chci, respektive potřebuji, mou snahou by jistě bylo zbavit se zbytečných poplatků za žádost/zřízení/vedení půjčky. Mnoho nebankovních půjček bez registru a poplatku je založeno na ne příliš etickém systému, který se snaží z lidí ještě před schválení půjčky vytáhnout nějaké peníze, v tomto případě maskované za tzv. poplatek za žádost o půjčku, popřípadě poplatek za vyřízení žádosti.

Nic takového by po vás solidní společnost neměla vyžadovat a vy máte možnost vždy odejít a pokusit se v případě přetrvávající potřeby vyhledat jiného poskytovatele nebankovních půjček.

Rychlé poskytnutí půjček do 24 hodin ihned?

Lidé dnes chtějí vše ihned, rozhodně však neplatí, že to skutečně potřebují, obvzláště pak za jakou cenu. Nebankovní společnosti dnes nejvíce vydělávají na lidech, kteří si půjčují velmi nízké částky (od 500 kč – 50.000 kč) a za poskytnutí půjčky odvádějí poskytovateli velmi vysoké úroky s myximálním možným RPSN dle zákonů ČR. Na tyto drahé půjčky lákají své potenciální klienty z řad lidí s malými příjmy a zlou finanční situací.

Jedním z lákadel je například služba „půjčka až do domu„, popřípadě poskytnutí úvěru bez poplatku a vyřízení do 24 hodin od podání žádosti. Zvažte všechna pro i proti ještě než se nebankovní společnosti podepíšete, jsou to přeci vaše peníze, které budete muset splácet!