Půjčku.net Rss

Myerson půjčky online a podvody se zálohami na zpracování dat

Aktuální informace, zprávy, Nebankovní společnosti | Dne 13-09-2009

Myerson půjčky online a podvody se zálohami na zpracování dat. Nebankovních institucí, které nabízejí půjčky bez potvrzení o výši příjmů a bez výpisu z registru dlužníků se za posledních pár let vyrojilo mnoho. V tomto článku se zaměříme na pochybnou firmu Myerson s.r.o., v jejíž souvislosti se mluví o podvodu, který Myerson zkouší na své zákazníky ve formě vybrané nevratné zálohy na zpracování osobních dat. K tomuto tématu byla v České televizy v pořadu Černé ovce odvysílána reportáž.

Osobní půjčka on-line přes internet bez poplatku?

Na www stránkách nebankovních společností, které výše jmenované půjčky a nebankovní úvěry poskytují, najdete většinou velmi podobné informace, které jsou však v některých případech silně zavádějící. Díky pořadu Černé ovce, který odvysílal podvodné a nezákonné jednání jednoho z poskytovatelů tzv. osobních půjček se lidé dozvědí alespoň něco málo o technikách některých společností, které se tváří, jako by poskytovaly svým zákazníkům modré z nebe. V tomto případě to vypadalo, že společnost schválila žádost o půjčku jen z důvodu pozdějšího protiprávního nevrácení zaplacené zálohy za zpracování dat společností Myerson.

Půjčky bez výpisu z centrálního registru dlužníků

Pokud jste došli až sem, musíme již obligátně upozornit případné nezainteresované jedince, že získání půjčky bez nutnosti vlastnit výpis z registru dlužníků sebou nese většinou poměrně dost nevýhod. Kromě výše jmenované zálohy můžete očekávat vysoké úrokové sazby a našlapaný splátkový kalendář. V případě neřádného splácení (nesplácení) dohodnutých měsíčních částek bývají ve smlouvě o půjčku zaneseny poměrně nepříjemné sankce a navýšení požadovaných splátek.

Zaplatíte nevratnou zálohu a půjčka bude zamítnuta

Scenář u mnoha lidí, kteří se dnes o své zkušenosti na internetu dělí s ostatními, bývá velmi podobný. Zaměstnanec společnosti žadateli potvrdí, že může o půjčku zažádat a sdělí mu, že bude schválena po zaplacení zálohy na 5000 Kč. Po zaplacení zálohy by měla následovat dohodnutá půjčka, nicméně zástupce společnosti chce další potvrzení (výpis z registru). Poté je žadatel již informován o neschválené půjčce s tím, že záloha je již nevratná z důvodu časového prodlení.

Co dodat: eliminujte možné problémy tím, že se obrátíte na dostatečně prověřenou společnost a zjistíte si její „reference“.

Neuvěřitelné se stává skutečností a lze jen dodat…kdy se už stát postaví k těmto systémům „legální lichvy“ čelem a vyjdou potřebná zákonná opatření, která zabrání neetickému chování a parazitování na snadno ovlivnitelných lidech bez peněz!