Půjčku.net Rss

Low Cost Airlines, letenky po Evropě od nízkonákladových dopravců

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 18-09-2009

Low Cost Airlines, letenky po Evropě od nízkonákladových dopravců. Pokud se potřebujete letecky přepravit například po Evropě a evropských státech a sháníte nejlevnější letenku z nabídky leteckých přepravců, bude pro vás nejvýhodnější využít služeb tzv. Low Cost Airlines, tedy takzvaných nízkonákladových leteckých společností, které dokáží snížit ceny letenek na minimum. Výhodou je zmíněná nízká cena letenky, nevýhodou může být pouze jednosměrný ticket (palubní lístek), popřípadě minimum dostupných letů v daném termínu odletu a čekání na zpáteční letenku.

Irský Ryanair a britský easyJet – levné letenky online

Pokud hledáte levné letenky na internetu, vězte, že mohou být maskovány za různé fráze jako třeba: nízkonákladové letecké společnosti, no frills, nízkorozpočtové aerolinie, discount airlines, nízkonákladoví přepravci, low cost, low fare, či low cost airlines. Tito přepravci mají techniku pro získání těch nejlevnějších letenek, která spočívá v obsazování prázdných míst v neobsazených letech velkých společností.

Pokud chcete maximálně ušetřit, je potřeba sledovat aktuální nabídku nejlevnějších letenek v akční nabídce nízkonákladových společností.

Taková místa jsou vzhledem k blízkému času odletu mnohem levnější, než byla jejich původní cena a takové letenky nabízejí právě nízkonákladové aerolinky. V Evropě hraje v současnosti první ligu pouze irský Ryanair a britský easyJet.

Královna – nejlevnější letenky nejen po Evropě

Široký výběr letenek najdete například u společnosti Královna.cz, jejíž databáze letenek je neustále aktualizovaná a díky tzv. akční nabídce letenek se můžete levně podívat do mnoha zemí celého světa, nejen po Evropě (Londýn, Brusel, Paříž, Vídeň, Madrid, Řím…). Ty nejlevnější letenky lze objednat online přes interent.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Ty nejlevnější letenky lze zakoupit ještě u těchto leteckých společností: Clickair, Jet2, Norwegian, Fly Globespan, Germanwings, Sterling, SkyEurope, TUIfly, Vuelig Airlines a Wizz Air a jiných. zkuste využít formulář uvedený výše pro nalezení požadované letenky.