Půjčku.net Rss

Levné zájezdy k moři 2010: rezervujte si dovolenou včas

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 28-01-2010

Levné zájezdy k moři 2010: rezervujte si dovolenou včas. Máte již předem jasně daný termín dovolené, respektive jste donuceni například povinným termínem, který vám dal zaměstnavatel v práci? Již léta se lidé řídí fenoménem zvaným Last Minute, nicméně nejen vzhledem ke špatné loňské sezóně se cestovní kanceláře letos vytasily se zajímavými cenami za rezervaci tzv. First Minute zájezdu. Jedná se o objednávku dovolené s předstihem, tedy například do konce března.

Výhodné nabídky při včasné koupi zájezdu

Spouštěčem pro výhodnější nabídky při rezervaci dovolené First Minute (s předstihem) je celá řada konkurenčních soubojů mezi cestovními kancelářemi, ale také samozřejmě poměrně nepovedený loňský rok, kterým byly nejen české cestovky hodně poznamenány a celá řada menších dokonce zbankrotovala, popřípadě vykázaly velmi nízké zisky.

Proto se teď české CK vytasily s poměrně zajímavými slevami a nabídkami v případě First Minute rezervace s předstihem. Některé cestovní kanceláře nesleví třeba přímo na objednávané dovolené, ale místo jednoho dítěte zdarma nabízejí třeba hned tři děti, bonusy v podobě fakultativních výletů v oblasti dovolené zdarma a jiné formy slev či bonusů k rezervaci First Minute zájezdu pro rok 2010.

Dovolená u moře o pár tisíc korun levněji?

Pokud si s výběrem letošní dovolené (rok 2010) dáte na čas a prohledáte více nabídek od různých cestovních kanceláří, může se vám stát, že ušetříte nejen pár tisíc korun z celkové ceny prodávaného zájezdu, ale především také jistotu odjezdu na vybranou dovolenou. Oproti Last Minute dovoleným totiž můžete s odletem (odjezdem) počítat a nestane se vám, že by již nebyla volná místa, protože budete mít dovolenou zarezervovanou předem.

Tento způsob je vhodný především pro rodiny s dětmi a ty z vás, kteří mají pevně náplánovanou dovolenou v létě 2010.