Půjčku.net Rss

Levné letenky v akční nabídce Lufthansy, British Airways

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 22-10-2009

Levné letenky v akční nabídce Lufthansy, British Airways. Chystáte se letecky na služební cestu, nebo jste si rezervovali dovolenou bez letenky a chcete si ji vybrat sami a levněji, než od cestovní kanceláře? Levné letenky v akční nabídce lze rezervovat přes systém Královna.cz – letenky online a najdete zde i nabídku nízkonákladových letenek od menších leteckých dopravců.

Akční nabídka nejlevnějších letenek přes Královnu

Kdo by rád platil více než je nutné, že? Nenabízíme vám letenky zadarmo, ale díky rezervačnímu formuláři serveru Královna.cz si můžete vybrat z velmi obsáhlé a pravidelně aktualizované databáze letenek a letů mnoha leteckých přepravců. Ty nejlevnější letenky najdete v akčních nabídkách jednotlivých dopravců (Lufthansa, British Airways, Air France, ČSA aj.), popřípadě v nabídce nízkonákladových Click4Sky.com.

Máte-li ještě dostatek času před samotným odletem na dovolenou či služební cestu (nebo z jakéhokoli jiného důvodu), dejte si s výběrem letenky na čas, protože akční nabídky leteckých společností se průběžně mění a tu nejlevnější letenku můžete najít třeba o den později.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)