Půjčku.net Rss

Levná dovolená 2010 u moře v Chorvatsku?

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 10-01-2010

Levná dovolená 2010 u moře v Chorvatsku? Čím dál více čechů se v letních sezónách odhodlává k absolvování nějaké exotičtější dovolené. Velmi oblíběné Chorvatsko však stále nestrádá nedostatkem českých turistů a dovolenkářů, ba právě naopak. Pomalu začíná být jisté, že Chorvatsko opravdu není cílem pro dovolenou pouze z důvodu blízkosti kultur či dostupnosti a ceny, ale lidé prostě chorvatské moře a podnebí mají rádi. Pohodovu a levnou dovolenou v Chorvatsku si můžete naplánovat i na rok 2010.

Letní zájezd do chorvatska 2010

Pokud chcete ušetřit, nabízí se zejména návštěva Chorvatska vlastní dopravou. Na jihu Chorvatska v okolí Splitu můžete být za dobrých podmínek za cca 10 hodin jízdy i s přestávkami na benzínkách. Dovolená v Chorvatsku jsou příjemné kamenité pláže (místy i písčité) s velmi příjemně teplým létem (i v zářů může být v Chorvatsku hezké počasí) a všudypřítomnými piniemi (chorvatskými borovicemi). Za velmi slušné peníze si tak můžete užít pohodovou dovolenou a v případě, že se do Chorvatska vydáte autem, budete navíc mobilní a nabízí se možnost porozhlédnout se po okolí.

Vzhledem k horší finanční situaci naší „střední třídy“ se dá očekávat, že mnoho lidí bude v roce 2010 volit skutečně méně nákladnopu letní dovolenou. Proč nenavštívit třeba právě Chorvatsko?