Půjčku.net Rss

Letuska.cz – letenky nejen po Evropě s ČSA, Malév, Swiss

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 01-10-2009

Letuska.cz – letenky nejen po Evropě s ČSA, Malév, Swiss. Mezi prodejce letenek od mnoha českých i světových leteckých dopravců patří kromě společnosti Královna.cz (velmi obsáhlá databáze s letenkami) také zmíněný server Letuska.cz, který nabízí nejen letenky po Evropě od nízkonákladových leteckých dopravců, tak poskytuje prodej letenek do mnoha zemí celého světa.

Rezervace levných letenek od Letušky a Královny

Na internetových stránkách najdete nabídku Lowcost letenek, Akce (akční nabídku palubních lístků), možnost rezervace ubytování, Plavby (pronájem jachet), Víza (zajištění vízové povinnosti), Auta (půjčovnu aut na letištích), Eurovíkendy (rezervace online), Golf (golfové dovolené, zájezdy na golf), Studium (studijní pobyty s rezervací letenek), Check in (informace o dostpuných letech). Pokud chcete porovnat nabídku letenek od Letušky s dalším prodejcem levných letenek, s Královnou, můžete tak zcela nezávazně učinit přes formulář uvedený níže.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Akční nabídka nejlevnějších letenek z letiště Ruzyně

Pokud máte dostatek času, je určitě dobré zkoušet vyhledávat termín a cenu letenky průběžně v akčních nabídkách vyhledávačů letenek. Širokou nabídku letů najdete například u společnosti Královna.cz – letenky online, která nabízí prodej levných letenek od celé řady leteckých dopravců, včetně po Evropě oblíbených nízkonákladových aerolinek, jejichž palubní lístky patří k těm nejlevnějším. Co se týká zmíněné akční nabídky letenek, tak tu najdete v níže uvedeném formuláři v druhém kroku nezávazné rezervace (lze ji kdykoli zrušit – storno).

Nabídka akčních letenek od společnosti Letuška.cz zahrnuje mimo jiné i objednávku letenek do těchto světových destinací (levné letenky se slevou): Bangkok, Taipej, Denpasar, Hanoj, Ho Chi Minh, Hong Kong, Jakarta, Kuala Lumpur, Macao, Manila, Phnom, Penh, Singapore, Surabaya, Peking, Fukuoka, Guangzhou, Nagoya, Osaka, Seoul, Šanghaj, Tokio