Půjčku.net Rss

Levné letenky do Londýna – nejlevnější letenka do Anglie

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 01-09-2009

Levné letenky do Londýna – nejlevnější letenka do Anglie. Pokud se rozhovoříme o úžasných nákupech v obchůdcích a módních buticích, pak mnoho dam jistě napadne, kromě vyhlášené Francie, návštěva Londýna. Toto anglické město je častým terčem nejen českých turistů a obchodníků, ale také lidí, kteří si tam vyrazí pouze na jednodenní nákupy. Díky nabídce levných letenek se tato představa poměrně snadno naplňuje.

Za cenu okolo jednoho až dvou tisíc korun si zakoupíte letenku do Londýna (Anglie), na letišti v Ruzyni nastoupíte do letadla a o hodinku později již hurá za zábavou.

Akční nabídka nejlevnějších letenek do Londýna

Díky existenci nízkonákladových dopravců lze tento let skutečně absolvovat za cenu okolo 1000 – 2000 Kč. Cena letenky je závislá především na aktuální nabídce leteckého dopravce a cenách prodejců. Pokud využijete níže uvedený formulář společnosti Královna, zjistíte jednoduše aktuální ceny letenek kamkoli do celého světa včetně zmíněné Anglie, v tomto případě konkrétně tedy o dostupných letenkách na letiště v Londýně. Volba konkrétního letiště je samozřejmě na vás a bude vám nabídnuta v dalším kroku rezervace.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)