Půjčku.net Rss

Krátkodobé půjčky online na kreditní kartu?

Bankovní produkty, služby, Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 15-08-2009

Krátkodobé půjčky online na kreditní kartu? Rychlost a flexibilita, to jsou kréda dnešní doby a nejedná se pouze o případy, kdy jdete žádat o nové zaměstnání, pak na vás nejspíš budou kladeny tyto požadavky, ale já je zde zmiňuji především v souvislosti se službami bank a bankovnictvím či ekonomikou obecně. Lidé si dnes půjčují peníze naprosto běžně a co si budeme povídat, kolikrát nepotřebujete půjčit ani moc peněz, ale před výplatou by se nějaké hodily.

Pak jste poměrně vhodným adeptem na krátkodobou půjčku, tedy na úvěry, které se vyplatí v případě, že je splatíte v krátké době.

Kontokorent + kreditní karta = rychlá půjčka

Jednou z možností, pokud potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu za výhodný úrok, je využít bankovního produktu s názvem kontokorentní úvěr (kontokorent), což je vlastně běžný účet doplněný o výsadu čerpat peněžní prostředky do mínusu, samozřejmě že je ve smlouvě určen finanční strop. Jako rychlá půjčka je tento produkt výhodný pouze v případě, že peníze vrátíte (doplníte) na běžný účet vždy ve stanoveném časovém intervalu, v opačném případě vám „naskočí“ poměrně nevýhodné úrokové sazby. Tento druh půjčky může být kombinován s kreditní kartou, díky které můžete vybírat své peníze přes bankomaty dané banky, ale samozřejmě také na pobočkách a obchodních místech.

Jedno je jisté…pokud peníze vrátíte na kontokorentní účet včas, bude to pro vás výhodné. V opačném případě nikoliv.

Nebankovní půjčky s vyšším úrokem a penalizací

Další možností je využít dnes tolik využívaných nebankovních půjček, které kombinují rychlost s flexibilitou, tedy s požadavky dnešní doby, ale dostanete většinou ještě něco navíc, co vám však radost neudělá – vysoké úroky z úvěru. V prvotní fázy (uzavření smlouvy) a v případě řádného splácení nemusí být RPSN půjčky bez registru či bez potvrzení o výši příjmů extrémně vysoké, ale pokud nedodržíte podmínky smlouvy, můžete být nebankovním ústavem poměrně silně peněžně penalizováni.

Zkuste on-line krátkodobou půjčku od banky

Z tohoto pohledu se jako lepší řešení jeví bankovní půjčky a kontokorentní krátkodobé úvěry s kreditní kartou pro výběr peněžních prostředků online z bankomatu. Otázkou je, zda bude banka k vašim požadavkům vstřícná. Kontokorenty nabízí Česká spořitelna, GE Money Bnak, ČSOB, KB.cz – Komerční banka, Volksbank, Citibank (kreditní karta), Poštovní spořitelna, UniCredit Bank a další bankovní ústavy.