Půjčku.net Rss

Kooperatviva pojišťovna a.s. – překlep Kooperativa pojišťovny

Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 01-10-2009

Kooperatviva pojišťovna a.s. – překlep názvu Kooperativa. tímto článkem chceme pouze upozornit na fakt, že například ve vyhledávači Seznam.cz se již dlouhou dobu usídlil a stále se drží překlep názvu Kooperativa pojišťovny (koop.cz), a sice zkomolenina ve tvaru Kooperatviva pojišťovna a.s.. Předpokládáme, že nemálo lidí, kteří se spoléhají na přesnost a neomylnost našeptávače Seznamu se jen s obtížemi dostává na oficiální stránky pojišťovny Kooperativa a chceme tímto dopomoci k lepší orientaci.

Kooperativa pojišťovna – informace o pojištění

Pojišťovna Kooperativa (Kooperatviva je překlep!) patří mezi nejvýznamnější pojišťovací ústavy v České republice a to nejen díky své pozici první komerční pojišťovny na území bývalého Československa – rok 1991. Jedná se o universální pojišťovnu se širokou skladbou služeb a pojišťovacích produktů: povinné ručení (pojištění na auto), pojištění odpovědnosti, proti krádeži (odcizení), pojištění domácnosti (rodinný dům, byt), cestovní pojištění do zahraničí.

Tak ještě jednou – Kooperatviva pojišťovna je překlep! Správný název zní Kooperativa.

Seznam poboček pojišťovny Kooperativa (koop.cz) najdete, stejně jako formuláře a tiskopisy k pojistným událostem, na oficiálních stránkách společnost Kooperativa.

Formuláře pro hlášení škodné události ke stažení

Kooperatviva Pokud potřebujete vyplnit nějaký tiskopis pro pojišťovnu, můžete si jej vyzvednout na pobočce pojišťovny, nicméně pohodlnějším řešením je jistě možnost si jej vytisknout přímo z internetu. Pro tyto účely si můžete potřebný formulář (například při hlášení škodné událost – při dopravní nehodě) zdarma stáhnout z Centra zákaznické podpory a vytisknout jej prostřednictvím aplikace Adobe Acrobat Reader. Formát souboru se nazývá PDF.

Pokud sháníte například povinné ručení (pojištění vozidla), je velmi výhodné a prozřetelné porovnat nejprve jejich nabídku prostřednictvím srovnávacích dotazů na internetu. Více informací o cenách konkrétních povinných ručeních jednotlivých pojišťoven včetně možnosti objednávky pojistky online najdete pod odkazy uvedenými níže.