Půjčku.net Rss

Konsolidace půjček České spořitelny

Aktuální informace, zprávy, Bankovní produkty, služby, Peněžní ústavy, banky | Dne 28-09-2009

Konsolidace půjček České spořitelny. Dnes je poměrně běžným „trendem“ život na dluh, což předpokládá, že si mnoho lidí půjčuje peníze najednou od více peněžních ústavů (banky a nebankovní ústavy). Pokud nemáte přehled o tom, co ve skutečnosti platíte a splácíte, nabízí se možnost využít takzvané konsolidace úvěrů od více bank.

Česká spořitelna – konsolidace půjček, úvěrů

Díky konsolidaci od České spořitelny si můžete tyto úvěry a pravidelné platby sloučit do jedné, ušetřit nějaké peníze za výpisy a správu jednotlivých půjček a především získat lepší přehled o svých výdajích. Pokud tedy nějaký bankovní ústav konsolidaci půjček nabízí, znamená to, že vám může pomoci se správou vašich pohledávek. Patříte mezi lidi s horší orientací v dnešním hospodářském a finančně založeném světě a vezete se na vlně nebankovních půjček bez registru či bankovních úvěrů?

Momentálně není možnost konsolidace půjček na serveru CSAS k dispozici, tudíž můžete využít nabídku konkurence – GE Money Bank.

Pak by jste právě Vy mohli využít možnosti konsolidace vašich půjček a jiných závazků. Konsolidací dosáhnete mnohem větší přehlednosti a ušetříte i peníze. Konsolidací hypotéky a jiných úvěrů však nedosáhneme celkového snížení dluhu, ten zůstává stále stejný.

GE Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank

Dostáváme se k další otázce, a sice jaké bankovní ústavy v České republice konsolidaci úvěrů nabízejí? Rozhodně se můžete obrátit na GE Money Bank, Komerční banku (KB.cz), popřípadě společnost Raiffeisenbank. Samozřejmě se můžete zkusit obrátit také na vaši banku, jestli vám tuto službu v rámci svého portfolia nabídne, ale rozhodně se nemusíte bát přejít v tomto případě k jiné bance. Níže uvedené banky konsolidují.