Půjčku.net Rss

Kateřina Jacques a biomasa v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím

Zajímavosti, vtipná videa | Dne 10-08-2009

Kateřina Jacques a biomasa v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím. Video z pořadu Jana Krause už je v České republice profláklé opravdu dostatečně, i když co se týká politických stran a bonmotů jejich představitelů, tak těch není nikdy dost a především, neměla by jejich skutečná „pravda“ jen tak vyšumět. Zde totiž ani tak nejde o paní Kateřinu Jacques, ale o způsob, jaký se předvedl jeden z představitelů Strany Zelených

Co je biomasa – Kateřina Jacques Strana Zelených

Pokud má politická strana jako jeden z hlavních slibů a předvolebních programů v plánu úsporu v energiích a s tím souvisejících opatření, jako je výměna kotlů a topení s alternativními palivy, jakými je například zmíněná biomasa, pak by hlavní představitele strany měly znát odpovědi alespoň na ty nejzákladnější otázky týkající se konkrétní problematiky. Paní Jacques předvedla pravý opak.

Co je to biomasa se v pořadu Jana Krause téměř nedozvíte, ale uvidíte obraz toho, jak neobeznámení politikové mohou v ČR být.
Takže trošku informací o kompostu, biomase a biokompostu. Mám kamna na biomasu, půlku zaplatím, půlku dostanu od Bursíka a co do toho kotle dám? Mrkev? No…biomasa je zplynovaná.