Půjčku.net Rss

Katalog internetových obchodů: přidejte vlastní e-shop

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 08-01-2010

Katalog internetových obchodů: přidejte vlastní e-shop. Tento článek je určen především pro majitele virtuálních obchodů, jejichž výlohou je okno vašeho prohlížeče. ano, řeč je o internetových obchodech, v širších souvislostech známích jako e-shopy. Pokud jste majitele či provozovatelem nějaého eshopu, jistě se zajímáte o možnosti jeho propagace a reklamy na co největším množství souvisejících webů a proto se následující text týká právě Vás…

Přidejte odkaz do ručně tříděného seznamu eshopů

Pokud neprovozujete vlastní internetový obchod, pak vězte, že tuto databázi vytváříme právě pro Vás, zákazníky těchto virtuálních obchodů. Díky systému hodnocení jednotlivých eshopů a možnosti přidávat komentáře a mini recenze výrobků i firem, jsou postupně zobrazovány kvalitnější obchody a zboží nad ostatními. Jestliže tedy chcete jako případný majitel eshopu v této databázy figurovat, vytvořte si svůj vlastní profil, přidejte fotografie a ukažte se tak potenciálním zákazníkům.

Jako návštěvník můžete hodnotit, komentovat, psát

Nevlastníte žádný internetový obchod ale zajímá vás dění okolo nich a zároveň si chcete přečíst či přidat recenzi nějakého výrobku či služby? neváhejte a navštivte server recenzi.cz, kde se dozvíte další podrobnosti. A pokud vás ani podrobnosti nezajímají, můžete alespoň komentovat existující příspěvky a pomoci tak ostatním.

  • Recenze – mobilních telefonů, GPS navigací, fotoaparátů

Zapojte se aktivně do dění okolo vás a pomozte nám vytvořit kvalitní databázi recenzí, díky nimž možná dotlačíme obchody k prodeji kvalitního a cenově dostupného zboží.