Půjčku.net Rss

Katalog firem středočeského kraje se zápisem zdarma

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 06-11-2009

Katalog firem středočeského kraje se zápisem zdarma. Kdo není na internetu, jako by nebyl. Toto často opakované kliše je však holou pravdou a pokud někdo včera říkal, že internet a jeho možnosti propagace nepotřebuje a neinvestuje do nich, pak dnes většina takových využívá internet ještě mnohem více než jiní, protože velmi rychle objevili jeho netušené možnosti.

Začít můžete jednoduše, a sice kromě vytvoření webových stránek, které jsou jakýmsi základem, můžete přidat svou firmu do katalogu a do konkrétní rubriky, která vašemu oboru padne.

Kategorie pro přidávání firemních zápisů zdarma

Cílem serveru podebradsko.com je vytvořit přehledný a užitečný katalog firem středočeského kraje, díky kterému budou lidé vyhledávat zboží, prodejny a služby mnoha odvětví snadno a rychle. Stejně tak je tato možnost důležitá pro firmy, které díky svému profilu (vytvoříte si jej sami) mohou získávat nemalé množství návštěvníků, popřípadě rovnou zákazníků. Základní kategorie, do kterých lze katalogové zápisy zdarma přidávat, vypadají následovně:

Pokud budete mít zájem, nemusí vaše prezentace skončit u základní nabídky, ale je samozřejmě možné využít i jiných forem propagace vaší firmy. Využijte možnosti „být vidět“ a využijte tento portál jako partnera pro váš další rozvoj.

  • Podebradsko.com – zpravodajství, nabídka práce, katalog, inzerce, zábava, videa a mnoho dalších zajímavostí