Půjčku.net Rss

Inzerce zdarma: vytvářejte inzeráty online přes internet

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 06-11-2009

Inzerce zdarma: vytvářejte inzeráty online přes internet. Na internetu najdete spoustu serverů, které se zabývají možností publikovat vlastní nabídku či poptávku po zboží či službách. V tomto článku se zaměříme na regionální server podebradsko.com, kde lze kromě mnoho jiných funkcí a služeb využít i možnosti inzerce zdarma. Výhodou oproti konkurenčním projektům může být právě regionální zaměření.

Nabídka a poptávka po zboží a službách

Pokud byste rádi maximalizovali pravděpodobnost, že bude váš inzerát co nejvíce vidět a urychlíte tak prodej svého zboží, publikujte jej na seriózních inzertních serverech. Podebradsko.com není zdaleka pouze inzertní server a tak nelze očekávat příliš velkou specializaci, ale proč nevyužít možnosti přidat svou nabídku, když je to zcela zdarma! Hodně navštěvovaný server podobný Annonci je iBazoš.cz, který nabízí inzerci zdarma – Bazoš a pro kohokoli – nabídky i poptávky po zboží a službách.

Kategorie pro podávání inzerátů

Základní kategorie, do kterých lze inzeráty zdarma přidávat vypadají následovně: Auto-moto – Byt, dům a zahrada – Cestování, doprava – Děti, miminka – Elektro, elektronika – Foto, video – Hudba, mp3, film – Knihy, časopisy – Nemovitosti, reality – Oblečení, doplňky – Počítače, PC technika – Podnikání, průmysl – Sběratelství – Sport, turistika – Starožitnosti, umění – Telekomunikace – Videohry, herní konzole – Zajímavosti, zábava – Zdraví, krása – Zvířata – psi, kočky, ptáci…