Půjčku.net Rss

Internet Banka GE Money Bank – přímé bankovnictví Gemoney

Internet banka, bankovnictví | Dne 25-07-2009

Internet Banka GE Money Bank – přímé bankovnictví Gemoney. S Internetovým bankovnictvím od GE můžete stejně jako s konkurenčními produkty ovládat svůj běžný bankovní účet, spravovat doplňky, popřípadě rušit či zakládat nové trvalé příkazy, převádět peníze bezhotovostním způsobem a vůbec mít on-line dohled nad svými financemi uloženými v bance. Pomocí Internet Banky můžete ovládat svůj běžný účet, spořicí účet, devizový účet, úvěrový účet (Expres půjčka, hypotéka).

GE Money Internet Banka – online bankovnictví

Co se týká bezpečnosti a zabezpečení samotné aplikace Internet Banky od GE Money Bank , jsou všechny aktivní operace potvrzovány vlastním podpisovým certifikátem nebo mobilním klíčem. Přímo v administračním rozhranní můžete zadávat platební příkazy, kontrolovat zůstatky a pohyby na účtu, prohlížet historii transakcí a řadu dalších služeb.

Díky službě GE Money Manager můžete mít kontrolu nad svými příjmy a výdaji a sami si zvládnete nastavit osobní rozpočet. U Gemoney.cz platí o to víc, že s přímým bankovnictvím ušetříte peněžní prostředky díky levnějším poplatkům, než jaké jsou běžné na pobočce.

  • Přihlášení: Internet Banka
  • (částka závisí na typu účtu) Internet Banka Pobočka
    Zadání jednorázového příkazu zdarma / 4 Kč 45 Kč
    Změna trvalého příkazu zdarma 49 Kč