Půjčku.net Rss

Ikea katalog: výprodej nábytku za nízké ceny

Aktuální informace, zprávy, Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 20-01-2010

Ikea katalog: výprodej nábytku za nízké ceny. S příchodem společnosti Ikea na český trh se s trochou nadsázky stalo nakupování nábytku, pohovek, kuchyní a mnoha dalších doplňků do domácnosti jakýmsi zpestřením běžného dne a pro mnoho lidí i neskonalou zábavou. Není divu, Ikea ví jak dělat věci poutavé, zajímavé, chytře řešené a přitom levné. Okořeňte to vstřícností a znalostí prodejců a je téměř vyhráno. Obvzláště zajímavé jsou pak různé akce (akční nabídky) a výprodeje zboží.

Tištěný nebo online katalog nábytku a doplňků

Katalog nábytku, kuchyňských koutů a doplňků vydává Ikea.cz pravidelně a nyní je i možnost volit mezi tištěným katalogem 2009/2010, který si můžete vyzvednou přímo v obchodním domě Ikea (Černý most, Zličín a jinde), popřípadě nechat zasílat pravidelně domů, nebo si můžete z pohodlí domova u počítače s připojením k internetu prolistovat tzv. elektronický katalog on-line (viz níže). Níže vidíte seznam jednotlivých elektronických katalogů, které si můžete v klidu a zdarma prolistovat.

  • Ikea 2010, Kuchyně, Šatní skříně, Pohovky, TV sestavy, Koupelnový nábytek, Smörgåsbrod, Smörgåsbrod, Ikea Family, Matrace, Řešení pro média, Ať žijí Vánoce, Vánoční dárky, Více inspirace, Velká nebo malá párty

Nabídka jednoduchého, kvalitního a levného švédského nábytku a bytových doplňků na vás čeká a ti chytřejší z vás si jistě počkají na nejrůznější výprodeje, akce a slevy na doprodej zboží v Ikea.