Půjčku.net Rss

Nabídka hypoték bez doložení příjmu, bez ručitele

Bankovní produkty, služby, Různé příspěvky, informace | Dne 02-08-2009

Nabídka hypoték bez doložení příjmu, bez ručitele či bez výpisu z registru dlužníků? S rostoucí neschopností splácet úvěry a půjčky se rozmohly instituce, které nabízejí osobní půjčky či hypotéky bez nutnosti vlastnit potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání žadatele. Nečekejte však, že vám banka schválí hypotéku na bydlení bez čistého výpisu z registru dlužníků.

Hypotéka na bydlení bez dostatečného příjmu?

Co se týká hypoték bez doložení výše příjmů, je tento produkt určen fyzickým osobám starším 18-ti let s trvalým pobytem na území České republiky. Oproti vžitým zásadám a bankovním parametrům, které nedovolovali lidem s nižším příjmem na hypotéku dosáhnout, je možné u hypotéky bez prokazování příjmu tento hypoteční úvěr získat. Ne že by se banka nedívala na vaší finanční situaci, ale nízké příjmy již nemusí být překážkou. Jako zástava vždy poslouží nemovitost k bydlení (včetně příslušenství), bytový dům či jiná nebytová jednotka.

Hypoteční banka a úvěr bez doložení příjmu

Mezi bankovní ústavy, které hypotéku bez doložení výše příjmů ze zaměstnání žadatele poskytují, patří také leader v poskytování hypotečních úvěrů na českém trhu, Hypoteční banka. Mezi podmínky, které si banka nárokuje patří zejména fakt, že hypoteční úvěr je poskytován maximálně do výše 50 % zástavní hodnoty nemovitosti, jeho minimální výše je 200 000 Kč a maximální je pak 5 000 000 Kč. Doba splatnosti této netypické hypotéky je v rozmezí 5 – 40 let.

Na co lze tento hypoteční úvěr použít:

  • koupě nemovitosti či družstevního podílu
  • výstavba nemovitosti nebo její rekonstrukce
  • dokonce též pro vypořádání společného jmění manželů, dědictví
  • refinancování úvěru jiných bank a stavebních spořitelen