Půjčku.net Rss

Hypoteční kalkulačka online, kalkulátor splátek hypotéky

Bankovní produkty, služby, Různé příspěvky, informace | Dne 03-08-2009

Hypoteční kalkulačka online, kalkulátor splátek hypotéky. Výběru každé hypotéky předchází, nebo by alespoň měla předcházet důkladná analýza a shánění informací o konkrétních hypotečních úvěrech a nabídkách jednotlivých bank. Velmi vyhledávanou službou, díky které si můžete spočítat reálné náklady na pořízení a vedení hypotéky, je hypoteční kalkulačka, tedy internetový online kalkulátor splátek na úvěr, osobní půjčky či zmíněnou hypotéku na bydlení. Využijte on-line virtuální splátkový kalendář pro lepší představu vašich možností. Splácejte nanečisto.

Druhy hypotečních kalkulaček od různých bank

Kde jsou ty doby, kdy jste pro konkrétní nabídku hypoték museli obíhat jednotlivé banky, popřípadě důvěřovat informacím na různých informačních letácích a reklamních prospektech? Jsou pryč. Díky internetu dnes můžete srovnat nabídku jednotlivých bank a jejich produktů, v tomto případě hypotečních úvěrů, online na jejich webových stránkách. Statické informace o podmínkách dané půjčky najdete na každém oficiálním webu, ale jsou také bankovní ústavy, jako například Hypoteční banka, které svým klientům nabízejí výše zmíněné hypoteční kalkulačky, díky kterým si můžete ověřit, zda na vysněný úvěr budete mít peníze.

Spočítejte si náklady u hypotéky na bydlení

Jak kalkulačky pro výpočet splátek a úroků z úvěru fungují? Jedná se o formuláře, které na webu vídáte dnes a denně. Takový dynamický formulář jednoduše vyplníte a naprogramovaná kalkulačka vám „to spočítá“. Jedná se o hrubý výsledek, který však poměrně věrně odráží reálné náklady spojené s čerpáném finančního úvěru.

Spočítejte si náklady u hypotéky na bydlení

Vy vyplníte formulářová pole:

  • druh hypotéky (Americká hypotéka / účelová)
  • cena nemovitosti, pozemku
  • úroková sazba (vy si zvolíte dobu fixace hypotéky)
  • splatnost hypotečního úvěru (v letech)

Hypoteční banka, GE Money Bank Česká spořitelna

Součástí informací o hypotéce by měl být způsob splácení. Můžete si vybrat v zásadě ze tří druhů, jedná se o anuitní, který se hodí spíše pro lidi se stálými příjmy (dlouhá fixace s neměnnými splátkami), o progresivní (zpočátku se splácejí nižší částky) a nakonec o degresivní (zpočátku splácíte vyšší obnos). Stejně tak si můžete vybrat produkty od celé řady bankovních ústavů, jako je například KB.cz (Komerční banka), ČSOB, GE Money Bank či třeba CSAS.