Půjčku.net Rss

Horoskop na rok 2010 zdarma: online dotazy k budoucnosti

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 09-01-2010

Horoskop na rok 2010 zdarma: online dotazy k budoucnosti. Když se mi náhodou přihodí, že mám v pzdních hodinách zapnutou televizi a ne otevřenou knihu a tuším že na programu TV Prima spatřím neskutečně povrchní pořad s názvem tuším „Volejte věštce„, je mi trošku smutno a trochu k vzteku. Čtení horoskopů je na každém z nás stejně tak jako důvěra ve výsledky, které nám poskytne. Když ale vidím jak v televizy takový pořad funguje i vzhledem k jistě drahým hodinovým sazbám, nechci horoskop pro rok 2010 ani vidět!

Budete se v roce 2010 řídit horoskopem?

Vykládání tarotů může být celkem zábava a vzhledem k velmi dlouhé tradici a zázemí v astologii nelze takové zkušenosti jen tak smést ze stolu. Mnoho lidí, kteří horoskopy sledují, baví je a možná jim i věří se však ani nepropracovalo k tomu, že by takové informace nastudovali a místo toho přihlouple důvěřují ještě přihlouplejším pořadů avšak s velmi chytrým záměrem.

  • Finanční poradenství – pokud se vaše otázky týkají finanční budoucnosti, renomovanější věštcem bude nejspíše jen kvalitní finanční poradce.

Stejně tak jako u jiných zvyklostí se vždy najde někdo, kdo dokáže situaci využít a důvěřivé či jinak oslabené lidi zneužít. Viz pořad Volejte věštce v televizi, jehož producenti se vyloženě vysmívají všem, kteří natolik směšně vyhlížející šarádě naletí.

Horoskopy lásky na dnes, zítra, rok

Pokud vás horoskopy a předpovědi budoucnosti baví, nebo jste opravdu narazili na někoho, kdo tuto schopnost skutečně má (věřím že tací lidé jsou, ale je jich tuze málo), pak vás tyto „bláboly“ jistě nebaví, nebo dokonce urážejí. Na internetu díkybohu najdete celou řadu informací a aktuálních předpovědí budoucnosti, popřípadě astrálních horoskopů na dnes (aktuální den), zítra a další dny či rok dopředu, které to s horoskopy myslí vážně.

Pokud se vám jedná o finanční předpovědi a odhady vašich výsledků co se týká peněz. Silně doporučuji spíše než návštěvu nějakého vykladače či věštce nějakého odborníka na finance (finančního poradce), i když musím konstatovat, že někteří se chovají jako by sami věštili budoucnost z hvězd :) .