Půjčku.net Rss

Horizontální žaluzie, venkovní rolety, levné římské látkové

Aktuální informace, zprávy, Reality - rodinné domy, byty, Různé příspěvky, informace | Dne 17-03-2010

Horizontální žaluzie, venkovní rolety, levné římské látkové. Žaluzie patří stále mezi nejrozšířenější protisluneční ochranu a dnes, kdy mnoho lidí mění svá stará okna za nová plastová okna s lepší tepelnou izolací a odolností vůči rozmarům počasí, se po kvalitních a levných žaluziích shání ještě více lidí. Kromě klasických horizontálních žaluzií jsou to také předokenní (venkovní rolety) a stahovací či vertikální žaluzie do domácnosti či kanceláře.

Levné žaluzie ve výprodejích a akcích se slevou

Prodejců žaluzií je mnoho a není snadné mezi nimi vybrat schopného, levného a šikovného dodavatele. Nejlépe je obrátit se na nějakou prověřenou firmu (hrozí, že budou drazí), popřípadě vybírat podle referencí známých či recenzí na interentu. Jak vybrat žaluzie – levné a kvalitní. Mimochodem obvyklý trik, lákající zákazníky na výprodej žaluzií, rolet a jiných doplňků pro plastová okna není vždy pravdivý a mnohdy se o žádné zajímavé slevy (finanční) nejedná. Firmy leckdy slíbí spíše dopravu na místo instalace či montáž žaluzií zdarma.

  • Žaluzie – do plastových oken, dřevěných

Předokenní rolety, venkovní látková/římská roleta

Mezi oblíbené patří kromě klasických horizontálních hliníkových žaluzií také levné a lehké římské rolety, které jsou nejčastěji látkové a zaujme na nich předeevším nízká cena a jednoduchá instalace a montáž nad okno. Rozměr nemusí být vždy přesný, látkové žaluzie (římské) se na šířku zastřihávají, ale nemohou být zase příliš široké vzhledem k vyšší váze látky a horšímu stahování a vytahování nad okno. Předokenní rolety (venkovní) zase nabízejí vyšší ochranu a bezpečí před vloupáním a uspoří hodně energie díky dobré izolaci oken z venčí.