Půjčku.net Rss

Hasičská vzájemná pojišťovna – komplexní nabídka pojištění

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 23-10-2009

Hasičská vzájemná pojišťovna – komplexní nabídka pojištění. Hvp.cz patří mezi nejstarší pojišťovací ústavy v ČR, založena byla v roce 1900 v Brně. Mezi pojistné produkty, které najdete v portfoliu Hasičské vzájemné pojišťovny, patří například: pojištění staveb, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, úrazové pojištění, cestovní pojištění, životní pojištění. Právě pojištění vozidel patří mezi hojně prezentovaný produkt.

  • Založení společnosti: 26. listopadu 1991 v Brně
  • Vznik společnosti: 11. listopadu 1992
  • Obchodní jméno: Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
  • Sídlo společnosti: Praha 2, Římská 45
  • Identifikační číslo IČ: 46973451
  • Právní forma: akciová společnost

Povinné ručení – pojištění vozidla u hvp.cz

Povinné ručení – zákonné pojištění motorových vozidel – patří mezi nejčastěji uzavíraná pojištění v České republice. Každoročně se statisíce řidičů osobních či nákladních aut rozhodují, k jaké pojišťovně se připojí.

Díky sčítání bonusů při přechodu k jakékoli pojišťovně dnes můžete na povinném ručení ušetřit hodně peněz, někdy i několik tisíc korun na jedné pojistce. Hasičská vzájemná pojišťovna pojištění vozidel včetně havarijního pojištění poskytuje.

Cestovní pojištění do zahraničí a úrazové pojištění

Mezi další pojistné produkty, které spadají i do portfolia hvp.cz, patří i tzv. cestovní pojištění, které vám zaručuje lékařskou péči v případě její potřeby v zemi pojištěnce při vycestování do zahraničí a pojištění léčebných výloh.

Doplňkovým pojištěním by mělo být také úrazové pojištění, které pojištěnci zaručuje finanční odškodnění v případě úrazu.

Hasičská vzájemná pojišťovna – ceny a služby

Hasičská vzájemná pojišťovna (hvp.cz) nepatří zdaleka mezi nejlevnější poskytovatele zmíněných druhů pojištění (pojištění staveb, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, úrazové pojištění, cestovní pojištění, životní pojištění), nicméně u některých produktů je zdatným konkurentem velkých pojišťoven (Kooperativa, Allianz, ČSOB, Česká pojišťovna, Uniqa, Axa aj.).

Pokud máte o některá z výše uvedených pojištění zájem, doporučujeme je nejdříve porovnat online s konkurenčními nabídkami ostatních pojišťoven. Přes uvedené odkazy tak můžete jednoduše učinit a v případě zájmu si můžete vybrané pojištění objednat on-line přes internetové stránky bez nutnosti chodit po pobočkách.