Půjčku.net Rss

Google překladač vět online – translate.google.cz

Aktuální informace, zprávy, Pojmy - výrazový slovník, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 27-09-2009

Google Překladač vět online – translate.google.cz. Kdo by se ještě před pár lety nadál, že na internetu najdeme tolik užitečných služeb a funkcí. Společnost Google je v tomto ohledu velmi inovativním a vynalézavým vůdcem. Díky službě Google Translator (Google překladač) si můžete libovolné věty překládat na internetu on-line a především zcela zdarma. Ještě před pár měsíci bylo nutné za takové služby či programy platit poměrně vysoké peníze, ale dnes, díky službě translate.google.cz si můžete jednoduché věty i souvětí překládat jednoduše přes internet bez nutnosti za to platit penězi.

Přeložte si celé věty do mnoha jazyků zdarma

Google Translator jako překladač vět sice pro veřejnost nefunguje nijak dlouho a ještě kratší dobu jsou překlady do mnoha jazyků přístupné z češtiny, nicméně se podobně jako například u služby Google Earth jedná o velmi prospěšnou a inovativní novinku, které dodnes byla záležitostí pouze kvalitních a poměrně drahých programů na PC. Slovník Google Překladače není bezedný a stejně tak i systém fungování samotného překladače vět není neomylný, tudíž máte v případě nesouhlasu s online překladem možnost reagovat na tuto situaci a povědět o ní Googlu. Pamatujte, že služba translate.google je zadarmo.

Překladač nejen anglických či německých vět on-line

Na níže uvedené stránce najdete nejen překladač celých anglicko-českých či česko-německých vět, ale z celé řady jiných světových jazyků, jejichž seznam najdete níže. Pomocí uvedeného formuláře můžete překládat celé věty (souvětí), samostatná slova, ale také celé webové stránky, dokumenty na internetu či přeložená vyhledávání z google.com.

  • afrikánsky albánsky anglicky arabsky bělorusky bulharsky česky čínsky (tradičně) čínsky (zjednodušeně) dánsky estonsky filipínsky finsky francouzsky galicijsky hebrejsky hindsky holandsky chorvatsky indonésky irsky islandsky italsky japonsky jidiš katalánsky korejsky litevsky lotyšsky maďarsky makedonsky malajsky maltsky německy norsky persky polsky portugalsky rumunsky rusky řecky slovensky slovinsky srbsky svahilsky španělsky švédsky thajsky turecky ukrajinsky velšsky vietnamsky
Google Translate API je bezplatná online překladatelská služba společnosti Google pro okamžitý překlad textů celých vět a stránek.

Chcete-li vyhledat informace v jiných jazycích, zadejte výraz pro vyhledávání ve svém jazyce. Překládejte jediným kliknutím celé webové stránky a jako webmaster umožněte zobrazení svých webových stránek v jiných jazycích.