Půjčku.net Rss

Gepard Finance, a.s. – poradenství v oblasti hypotečních úvěrů

Nebankovní společnosti, Peněžní ústavy, banky, Různé příspěvky, informace | Dne 31-07-2009

Gepard Finance, a.s. – poradenství v oblasti hypotečních úvěrů. Kdo by se dnes v nabídce bank a jejich hypotečních úvěrů a dalších finančních produktů vyznal, že? No a právě proto jsou zde firmy jako i výše zmíněný Gepard Finance, jejichž hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracovávání úvěrových a pojišťovacích produktů. Jedná se o brokerskou společnost, která svou působnost rozšiřuje pomocí systému, tzv. franšízingu. Obchodní místa partnerů GEPARD FINANCE najdete po celé ČR (franšízingoví partneři).

Hypotéky, úvěrové a pojišťovací produkty

Gepard Finance je česká makléřská (brokerská) společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Velmi důležitým faktem je, že je jako jediná brokerská společnost certifikována u všech českých hypotečních bank a může tedy zpracovávat a nabízet jejich produkty svým klientům.

Makléřská společnost (broker) pracuje zdarma

Firmy tohoto typu poskytují své služby koncovým zákazníkům obvykle zcela zdarma, jejich příjem tvoří provize z uskutečněného obchodu. Zastoupení u firmy GPF vám může usnadnit výběr hypotéky, která je vhodná vzhledem k vašim příjmům a životní situaci. Gepard Finance, a.s. (gepardfinance) se tedy v případě vašeho zájmu o hypoteční úvěr seznámí s vašimi podmínkami, nároky a především možnostmi a poté vám vzhledem k momentální nabídce finančního trhu nabídne vhodné kandidáty. Společnost GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů.