Půjčku.net Rss

Exim Tours 2010: levná dovolená s cestovní kanceláří?

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 20-01-2010

Exim Tours 2010: levná dovolená s cestovní kanceláří? Mílovými kroky se blíží doba zájezdů k moři a letních dovolených s dětmi. Výběr levné dovolené už nemusí znamenat pouze prohledávání tzv. Last Minute nabídek od českých CK, ale tzv. First Minute může naopak nějaké peníze ušetřit těm, kteří mají pro dovolenou pevně stanovený termín. CK Exim Tours v roce 2010 bude opět nabízet obě varianty.

Eximtours Katalog dovolených a zájezdů on-line

Cestovní kancelář Exim Tours (eximtours.cz) samozřejmě není jedinou cestovkou, která nabízí jak Last minute, tak First minute zájezdy a dovolené k moři nebo kamkoli jinam. S možností rezervace zájezdů s předstihem či na poslední chvíli se setkáte například i u CK Čedok, Sunny Days, Alexandria, BlueSky a u dalších cestovních kanceláří v ČR. Například tradiční česká cestovka Čedok vydává každoročně jak elektronické katalogy ke stažení zdarma, tak tištěné katalogy s možností objednání přes webové stránky.

Last minute x First minute dovolená s Invií

Ať si již z pracovních důvodů potřebujete stanovit přesný termín pro letní dovolenou, nebo čekáte na vhodný a výhodný Last Minute zájezd, můžete si vybrat z katalogů nabídek jednotlivých cestovních kanceláří v České republice. Místo oslovování jednotlivých CK a navštěvování poboček si můžete ušetřit spoustu času a peněz tím, že využijete možnosti porovnání nebídek jednotlivých cestovních kanceláří přes cestovní agenturu Invia.cz.