Půjčku.net Rss

Elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny Max Internet banking PS

Internet banka, bankovnictví | Dne 08-09-2009

Elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny Max Internet banking. Čím dál větší podíl zákazníků má u své banky zavedenou službu přímého bankovnictví. Poštovní spořitelna není výjimkou a počet zákazníků, kteří si aktivují elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny Max Internet banking PS je stále vyšší. Díky této službě můžete snadno a pohodlně ovládat svůj běžný účet z domova přes internet. Významná úspora času a mnohdy i peněz je z použití elektronického internetového bankovnictví patrná.

Max Internetbanking PS – certifikát k internet bance

Při objednávce internetového bankovnictví budete některými bankami vyzváni k tomu, abyste si vybrali možnosti zabezpečení této služby. Někdy je možné použít nadstavbových metod, které mohou případnému zloději dat zabránit v napadení vašeho PC, či přímo elektronického bankovnictví u dané banky. U Poštovní spořitelny se jedná především o sadu certifikátů, které z jejich majitele dělají oprávněnou osobu k používání služby Max Internetbanking PS.

Momentálně probíhá přechod na nové serverové certifikáty od společnosti GlobalSign, Inc. Jejich změna je údajně v zájmu samotných klientů a bude provedena zcela automaticky bez nutnosti vašeho přičinění. Nový certifikát bude funkční od 22.7.2009.

Ať již používáte elektronické bankovnictví od jakékoli banky, dbejte především na ochranu vašeho uživatelského jména a hesla. Nesdělujte jej nikomu přes e-mail!

Ještě jedno chystané upozornění od PS: Poštovní spořitelna aktualizuje od 1. listopadu 2009 podmínky k běžným účtům, platebním instrumentům, platebním kartám a službám elektronického bankovnictví.