Půjčku.net Rss

DVD v novinách a časopisech, příloha DVD filmy

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 17-09-2009

DVD v novinách a časopisech, příloha DVD filmy. Již pár let vycházejí v pravidelných periodikách českého trhu (noviny a časopisy) jako příloha filmy na DVD, dokumentární pořady (publicistické, přírodopisné), české či zahraniční seriály a jiné kinematografické pořady. Kromě toho, že si zakoupíte svůj oblíbený časopis či denní tisk tak získáte i DVD v originálním papírovém obalu za přiměřenou cenu. Nejlevnější DVD filmy mívají cenu okolo 49 Kč, ty dražší, aktuálně novější tituly okolo 70.

Oblíbený film na DVD s originálním obalem levně?

Co si budeme povídat, do doby než se objevily tyto DVD nosiče z novin a časopisů se v českých domácnostech nacházelo jen velmi malé množství legálních kopií filmů a seriálů na DVD. Díky této službě vzrostly klesající zisky mediálních společností a tiskáren, které pravidelná periodika vydávají. Jedním z důvodů, proč přistoupily k vydávání novin a časopisů s DVD přílohou byla hrozba čím dál oblíbenějšího a dostupnějšího internetu. Spousta lidí si totiž místo tištěných časopisů mohla prohlédnout jejich internetovou obdobu (online verzi), ale motivace k nákupu přišla brzy v podobě originálních filmů.

Shlédnout film online x koupit levné DVD s obalem

Pokud patříte mezi lidi, kteří nakupují kvalitní a originální filmy v obchodech s filmovou tematikou, zvažte možnost, zda koupit film v originálním znění s titulky za cca 60 Kč pro vás nebude výhodnější. Toto platí i o těch z vás, kteří dávají přednost sledování filmů on-line přes internet. Cena takového online shlédnutí může převýšit i cenu za originální DVD film z novin a časopisů v obalu.

Seznam novin a časopisů s DVD přílohami

Toto je aktuální seznam novin a časopisů, v jejichž tištěné podobě najdete jako přílohu DVD s filmem, dokumentem či oblíbeným seriálem, který jste již mohli vidět v televizy Nova TV, Prima TV (iPrima.cz) či na kanálech České televize.

ABC, ABCD Video, Aha!, Albatros, Amercom, Areca multimedia, Atypfilm, BH Promo, Blesk, Blue Sky Film, Česká multimediální, Česká muzika, CODI, ČT, Deník, DVD edice, DVD Hit, Edice Mido, EMI, Europe Production, Eusebius, Falke, Filmag, Filmexport, Filmhouse, FilmX, Flexbila, Glanc, HCE, IMAX