Půjčku.net Rss

Splátkový prodej umožňuje vzít si dovolenou na splátky

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 05-09-2009

Splátkový prodej umožňuje vzít si dovolenou na splátky. Možnosti a styl dnešní doby mnoha lidem vyhovuje. Spousta lidí nemá takové příjmy, aby si mohli dovolit koupit většinu věcí z vlastních peněz, ale nabídka dnešního trhu jim to umožňuje zdánlivě výhodným řešením a sice nabídkou půjček a spotřebitelských úvěrů (splátkového prodeje). V tomto článku vám představíme možnost financování vlastní zahraniční či tuzemské dovolené za půjčené peníze, tedy díky službě splátkového prodeje, kterou nabízí například i GE Money Bank (gemoney.cz).

Pořízení zahraniční dovolené na splátky

V prvé řadě musíme zmínit, že stejně jako u ostatních bankovních či nebankovních produktů dneška se jedná o jednostranný zisk, který vždy směřuje k poskytovateli půjčky, hypotéky či spotřebitelského úvěru, tedy k bance či jiné společnosti zaměřené na půjčování peněz (leasing). Nové a nové potřeby a jejich dosažitelnost jsou nám denně vštěpovány prostřednictvím médií (televize, rozhlas) a tak se není čemu divit, že lidé tyto informace pasivně přijímají a využívají. Dříve člověk buď na pořízení dovolené peníze měl, pak vycestoval, nebo žádné neměl, a tak zůstal doma.

Na splátky je dnes téměř cokoli, otázkou je, kam nás celosvětová rostoucí zadluženost přivede za pár let.

Výhody splátkového prodeje namísto koupě zájezdu

Dnes může takřka každý uspokojit své potřeby půjčenými penězi či zmíněným splátkovým prodejem, a tak se není čemu divit, že mezi nejrychleji se rozšiřujícími povoláními je práce exekutora, tedy zákonného vymahače za nesplacené dluhy. Každý by si tedy měl položit otázku, zda opravdu chce absolvovat dovolenou na splátky za cenu pozdějších problémů se splácením. Abychom nebyli tak negativní a jednostranní, musíme připustit, že splátkový prodej, díky němuž si můžete pořídit dovolenou na splátky má i své výhody, které jsou samozřejmě zcela patrné, ale jejich pozitivum lze spatřovat pouze v případech, kdy lidé vědí, že budou schopni tento závazek řádně a pravidelně splácet. Pak může být pořízení vytoužené dovolené za půjčené peníze opravdu přínosem ve formě splnění si něčeho jinak nedostupného.

GE Money Bank – přímá platba a tabulka splátek

Poskytovatelem splátkového prodeje pro pořízení tuzemské dovolené či zahraničního zájezdu je i společnost GE Money Bank, která tak činí díky vzájemné spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi. Zjednodušené informace o nabídce této banky ohledně splátkového prodeje můžete vyčíst z tabulky uvedené níže. Partneři Gemoney.cz: cedok.cz, shenkos.cz, horizont-travel.cz, dovolena.cz, juhasz.cz, retur.cz, maxitour.cz, ceskacestovka.cz, bontonck.cz, xtravel.cz

Cena zájezdu Přímá platba Splátka od RPSN od
10 000 Kč 0 Kč 328 Kč 20,07 %
20 000 Kč 2 000 Kč 567 Kč 21,14 %
30 000 Kč 3 000 Kč 821 Kč 20,35 %
40 000 Kč 8 000 Kč 973 Kč 20,87 %
  • půjčit si můžete od 3 000 Kč do 75 000 Kč
  • sami si určíte délku splácení od 6 do 50 měsíců
  • výše přímé platby již od 0 % z ceny zboží (RPSN 20,07 %)
  • nemusíte předkládat potvrzení o výši příjmů