Půjčku.net Rss

Dobíjení kreditu mobilních operátorů přes internet banku

Bankovní produkty, služby, Různé příspěvky, informace | Dne 02-08-2009

Dobíjení kreditu mobilních operátorů přes internet banku. Mezi další služby, které lze využít používáte-li internetové bankovnictví některého z českých bankovních ústavů, patří i možnost opakovaného dobíjení kreditu u dotovaného mobilního telefonu (SIM karty) některého z českých mobilních operátorů. Pokud vás tedy obtěžuje neustálé kupování GO či Twist kupónů pro dobití, pak se vám tato bankovní služba jistě bude líbit.

Internetové bankovnictví umožňuje dobití kreditu

Internetové bankovnictví je služba, díky které můžete ovládat svůj běžný osobní účet u banky přes internet online. Díky této službě vám odpadnou časově náročné návštěvy poboček jednotlivých bank v ČR a budete svůj čas moci využít lépe. Informujte se u své banky, zda službu internetového bankovnictví poskytuje, za jakých podmínek a za kolik peněz. Jedná se dnes o standardní službu většiny bank (ČSOB, KB.cz, GE Money Bank, Česká spořitelna – CSAS, mBank aj.). Kromě zadávání či rušení trvalých příkazů a běžného bezhotovostního převodu peněz můžete využívat další výhody tohoto programu, včetně možnosti dobít si kredit svého telefonu od poskytovatele (T-Mobile.cz, Vodafone.cz, O2.cz).

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Český gigant, který vzešel ze sloučení Českého Telekomu (Telecom ČR) a později také firmy Eurotel dnes patří na špičku telekomunikačního řetězce. Díky dlouholetému takřka „monopolnímu“ postavení na trhu získal oproti ostatním firmám slušný nádskok a doslova využil položených kabelů, tedy kabelových rozvodů pevných linek, které jsou dnes hojně využívané pro rozvod širokopásmového internetu ADSL do domácností s paušálním připojením od společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

SMS zdarma od Vodafone Czech Republic a.s.

Společnost Vodafone se v Česku dobře proslavila svými televizními reklamami s panem Čtvrtníčkem, jež se velmi dlouho opakovaly a vryly se lidem hodně do paměti. Co se týká služeb, je Vodafone v ČR předním poskytovatelem telefonních služeb a lze ho zařadit mezi inovátory mnohých telekomunikačních řešení a progresivních postupů. Přišel také se službami, které pozměnily způsob fungování telefonie a mobilních telefonů v České republice. Nejen díky Vodafonu dnes můžete přecházet mezi jednotlivými mobilními operátory aniž byste ztratili své telefonní číslo.

Služby T-Mobile Czech Republic a.s.

Splečnost T-Mobile patří mezi trojku českých mobil operátorů. Jejich produkty nekončí u nabídek paušálních či dotovaných telefonů, ale jako jeden z mála začal Tmobile poskytovat tzv. mobilní internet, tedy internetové připojení pomocí tarifu stejnojmenné společnosti, který je dobře využitelný především pokud hodně cestujete a chcete mít internet neustále „při ruce“. nevýhodou tohoto internetového připojení byla a stále ještě je poměrně slabá síla signálu a tím pádem poměrně špatné pokrytí v ČR.