Půjčku.net Rss

Daňové přiznání k dani z příjmu fyzických osob 2009/2010

Aktuální informace, zprávy, Daně, daňová přiznání, DPH, Různé příspěvky, informace | Dne 24-01-2010

Daňové přiznání k dani z příjmu fyzických osob 2009/2010. Fyzické osoby/podnikatelé a firmy se právě ocitají v období, které má rozhřešit výsledky uplynulého podnikatelského období. Ano, jedná se o blížící se lhůtu pro vyplnění daňového přioznání za rok 2009 a jeho odevzdání na finančním úřadě v místě registrace k plátcovství daně (popřípadě poslání elektronicky). Kromě možnosti vyzvednout si formulář pro daňové přiznání na pobočce finančního úřadu je zde také možnost jeho stažení na internetu zdarma, vyplnění a vytisknutí.

Vyplnění daňového přiznání za rok 2009

Pomocí interaktivních dokumentů si můžete daň spočítat jednoduše doma. Vzor daňového přiznání k dani z příjmu fyzických osob za rok 2009 si můžete stáhnout ve formátu PDF níže, popřípadě ještě můžete vyzkoušet verzi uloženou pod formátem .doc (dokument aplikace Microsoft Word).

Přiznání k dani z příjmů fyzických osob. Předmětem daně z příjmů fyzických osob jsou příjmy ze závislé činnosti a funkční požitky, příjmy z podnikání a jiných samostatných výdělečných činností, příjmy z kapitálového majetku, příjmy z pronájmu a ostatní příjmy. Formát Excel s přednastavenými vzorci pro výpočet vám spočítání daně může výrazně ulehčit. Stáhněte si jej zdarma prostřednictvím následujícího odkazu (finance.cz).