Půjčku.net Rss

Cofidis půjčky na cokoliv – online úvěr od Cofidis.cz

Nebankovní společnosti | Dne 28-07-2009

Máme tu dalšího prodejce osobních půjček online. Cofidis.cz se zaměřuje především na nižší půjčky, které klient dostane do 24 hodin od zažádání a následného schválení a podpisu smlouvy. Samotná půjčka může vypadat poměrně výhodně, ale dejte si velký pozor na prodlení při případných splátkách půjčky, protože v případě že nedoplatíte půjčku ve stanoveném limitu, bude vám účtováno mnohem vyšší RPSN, než jaké bylo stanoveno při podpisu smlouvy o půjčku.

Cofidis půjčka do 24 hodin, půjčte si až 150 000 Kč

Co z půjček a úvěrů vám nabízí firma Cofidis? Mezi výhody těchto půjček lze započítat především rychlost, s jakou dostanete peníze v okamžiku schválení objednané půjčky. Společnost garantuje odeslání požadované částky na Váš bankovní účet do 24 hodin ihned po konečním schválení půjčky. Jelikož jsou u těchto úvěrů poměrně vysoké úroky, nechce Cofidis již další peníze za vyřízení a vedení půjčky. Taktéž můžete poskytnutý úvěr kdykoliv splatit bez sankcí a dalších poplatků.

COFIDIS kreditní karta a klientská zóna

K některým verzím Cofidis půjček je možné získat kreditní kartu. Přes zabezpečený prostor klientské zóny můžete zjistit podobné informace jako u internetových bankovnictví. To znamená například přehled o disponibilním zůstatku na účtu, uskutečněné operace, můžete změnit vaše osobní údaje, nahlásit pojistnou událost, popřípadě navýšit finanční rezervy a zažádat o další půjčku. Klientská zóna je součástí každé objednané půjčky.

Nebankovní půjčky bez ručitele on-line Cofidis.cz

Pokud si chcete sjednat půjčku od společnosti Cofidis online přes internet, můžete tak učinit na oficiálních stránkách společnosti. Nyní můžete uzavřít smlouvy se sníženým úrokem 7,5 % p.a. na první tři měsíce pro půjčky od 40 000 Kč! Vyřízení, vedení i předčasné splacení půjčky je zdarma, ovšem opět platí, že nesmíte zapomenout na splátkový kalendář, který je potřeba dodržovat, jinak vám Cofidis napaří velmi nepříjemné úroky jako penále za neřádné splácení úvěru.