Půjčku.net Rss

Click4Sky.com – cena letenky je 1390 Kč do 40 destinací Evropy

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 04-10-2009

Click4Sky.com – garantovaná cena letenky je 1390 Kč do 40 destinací Evropy. Létáte pravidelně po Evropě a sháníte tudíž levné letenky do evropských destinací? Nejlevnější letenku lze za jistých okolností koupit u nízkonákladových leteckých společností, mezi které patří i Click4Sky.com, společnost, která momentálně nabízí jednosměrné letenky do evropských měst (viz níže) za garantovanou jednotnou cenu 1390 Kč. Mezi nejoblíbenější letenky patří ty do Londýna, Bruselu, Vídně, Říma, Madridu či Splitu (ano, Chorvatsko).

Click4Sky – levné letenky nízkonákladového dopravce

Server pujcku.net vznikl za účelem informování o půjčkách, úvěrech a zajímavých cenových nabídkách v mnoha oblastech lidského konání, mezi které patří i zprostředkování levných letenek. Firma Click4Sky (Click for Sky) je ve vlastnictví české dopravní, přepravní, nákladové a kontrolní společnosti ČSA (České aerolinie) se kterou mohou klienti létat u nízkonákladových letů po celé Evropě za nízké ceny – cena letenky je včetně tax a letištních poplatků.

Konkrétně u letů a letenek Click4Sky.com se jedná o částku 1390 Kč za jednosměrnou letenku do vybraných destinací a měst Evropy. Seznam letišť do kterých lze s Click4Sky letět najdete níže.

  • Amsterdam, Atény, Bělehrad, Benátky, Berlín, Boloňa, Bratislava, Brusel, Budapešť, Curych, Dublin, Dusseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Istanbul, Káhira, Kodaň, Kolín nad Rýnem, Košice, Krakov, Ljublaňa, Londýn Heathrow,Londýn Stansted, Madrid, Manchester, Miláno, Mnichov, Oslo, Riga, Řím, Stuttgart, Soluň, Talinn, Vídeň, Vilnius, Marseille, Helsinky, Sofie a Split. A to zní lákavě, co říkáte.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)

Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Odbavení skrze internet z pohodlí domova

Na palubách letadel společnosti Click 4 Sky se o vás naprosto dostatečně postarají a to včetně občerstvení zdarma (jídlo+nápoj) a novin či jiného denního tisku. Lety jsou po Evropě, nícméně přestože se jedná o nízkonákladové lety, přistávají letadla většinou na velkých evropských letištích. Personál Click4Sky.com ovládá světové jazyky, ale i češtinu, tudíž se nemusíte obávat jazykové bariéry. Výhodou je i možnost odbavení zavazadel a celého letu přes internet. Jednoduše si objednejte levnou letenku přes formulář a další informace budou následovat během rezervace letenky a to včetně možnosti výběru sedadla v letadle.

Akční nabídka nejlevnějších letenek z letiště Ruzyně

Pokud máte dostatek času, je určitě dobré zkoušet vyhledávat termín a cenu letenky průběžně v akčních nabídkách vyhledávačů letenek. Širokou nabídku letů najdete například u společnosti Královna.cz – letenky online, která nabízí prodej levných letenek od celé řady leteckých dopravců, včetně po Evropě oblíbených nízkonákladových aerolinek, jejichž palubní lístky patří k těm nejlevnějším. Co se týká zmíněné akční nabídky letenek, tak tu najdete v níže uvedeném formuláři v druhém kroku nezávazné rezervace (lze ji kdykoli zrušit – storno).

Nabídka akčních letenek od společnosti Královna.cz zahrnuje mimo jiné i objednávku letenek do těchto světových destinací (levné letenky se slevou): Bangkok, Taipej, Denpasar, Hanoj, Ho Chi Minh, Hong Kong, Jakarta, Kuala Lumpur, Macao, Manila, Phnom, Penh, Singapore, Surabaya, Peking, Fukuoka, Guangzhou, Nagoya, Osaka, Seoul, Šanghaj, Tokio