Půjčku.net Rss

Cetelem půjčky a spotřebitelské úvěry na zboží od Cetelem.cz

Nebankovní společnosti | Dne 28-07-2009

Společnost Cetelem patří mezi firmy patřící svým záběrem a poskytovanými službami do nebankovního sektoru. To je dáno především faktem, že pro získání statutu banka je potřeba získat tzv. bankovní licenci a je potřeba se jí řídit, což některé firmy prostě nechtějí. Kromě půjček a nebankovních úvěrů nabízí Cetelem.cz také (nebo především) tzv. splátkový prodej. Součástí propagačních služeb a bonus materiálů je také kreditní karta Aura Karta

Cetelem nebankovní půjčky bez ručitele on-line

Dostáváme se k hlavní náplni společnosti CETELEM ČR, a.s., kterou je především poskytování spotřebitelských úvěrů (například na pořízení auta či elektroniky), tedy financování nákupu téměř čehokoli na obchodních místech označených samolepkou této instituce. Mezi další produkty patří tzv. osobní úvěry a nebankovní půjčky, které lze objednat online (můžete využít Cetelem kalkulačku). Například když si půjčíte 250 000 Kč na nové auto či nemovitost, budete splácet měsíčně od 4 772 Kč, což při délce splácení představuje úrok 9,9 % p.a. (RPSN 11,69).

Osobní půjčka na bydlení, rekonstrukci, auto

Tyto půjčky, které lze získat ihned a leckdy i bez ručite či bez výpisu z registru dlužníků mají především jednu společnou nevýhodu, kterou je vysoké RPSN a celkové úroky z poskytnuté půjčky. Samozřejmostí je možnost danou půjčku pojistit, například proti neschopnosti splácet – varianta A3 v sobě zahrnuje pojištění pro případ úmrtí, plné invalidity a pracovní neschopnosti. Přes osobní půjčku si můžete půjčit 20 000 Kč – 1 000 000 Kč na volitelnou délku splácení v rozmezí 6 – 84 měsíců. Vše lze vyřídit v pohodlí domova on-line.

Dlužníci u Cetelem.cz a zákaznická Aura Karta

Kreditní karta AURA Vám nabízí okamžité získání peněžních prostředků s širokými možnostmi použití a spoustou výhod, tak to alespoň tvrdí Cetelem na svých oficiálních stránkách, více zde o Aura kreditní kartě. Výpis jednotlivých „výhod“ najdete níže. Pamatujte, že největším prohřeškem u nebankovních půjček je opoždění při splácení. Seznam dlužníků u těchto firem je nemalý!

 • 0 Kč poplatek za vydání karty a za její vedení po celý první rok
  (to není nijak zajímavá výhoda)
 • 0 Kč poplatek za první 3 výběry hotovosti z bankomatu v ČR
  (to také není extra zajímavé)
 • 0% úrok až 50 dní na Vaše bezhotovostní nákupy
  (to už je mnohem lákavější)
 • až 150 Kč každý měsíc jako odměna za nákupy
  (dejme tomu že to potěší, ale utratit musíte mnohem více :) )
 • bezpečné platby po internetu prostřednictvím Virtuální karty
 • zajímavé slevy a výhody u našich obchodních partnerů
  (to je relativní)
 • NONSTOP přístup k úvěrovému účtu
  (naprostý standard)