Půjčku.net Rss

Cestovní pojištění VZP on-line přes internet

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 08-09-2009

Cestovní pojištění VZP on-line přes internet. Zřízení cestovního pojištění se stalo běžnou součástí výběru a objednávky dovolené či placeného zájezdu u cestovní kanceláře a je to dobře. Člověk nikdy neví, jaký úraz či zdravotní komplikace se mu může při cestování v cizích zemích přihodit. Stejně jako i jiné pojišťovny poskytuje i VZP – Všeobecná zdravotní pojišťovna cestovní pojištění online přes internet. Z pohodlí vašeho domova se tedy můžete pro případ vzniklého úrazu pojistit.

Zřízení dlouhodobého cestovního pojištění

Pokud se chystáte vycestovat na dlouhodobější pobyt někam mimo Českou republiku, jistě vás bude zajímat jaké jsou podmínky u zřízení dlouhodobého cestovního pojištění a jak jej získat co nejvýhodněji. Možností je dnes pochopitelně mnoho, ale je potřeba jednat uvážlivě a porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven. Rád bych na tomto místě vyvrátil vžitou domněnku, že v souvislosti s naším přistoupením k EU (Evropské Unii) můžeme v ostatních členských státech očekávat zdravotní péči zdarma, věřte, že tomu tak není a nelze to ani v brzké době očekávat!

Chystáte se vycestovat do zahraničí na dlouhodobý pobyt? Sjednejte si speciální cestovní pojištění.

Co se týká zmíněného dlouhodobého zdravotního pojištění, jsou samozřejmě i jiné možnosti než klasická denní platba cestovního pojištění. Pojišťovny nabízejí celou řadu variant cestovních pojistek, ať už se jedná o variantu časovou (krátkodobé, dlouhodobé) či o varianty dle výše případného pojistného plnění.

Všeobecná zdravotní pojišťovna – pojištění VZP.cz

Cestovní pojištění do zahraničí připravuje Všeobecná zdravotní pojišťovna s Českou podnikatelskou pojišťovnou, a. s., Vienna Insurance Group. Veškeré podmínky sjednání a zaplacení cestovního pojištění jsou vám k dispozici před pokračováním k podpisu smlouvy online a je požadováno potvrzení o jejich přečtení. Pojištění si může sjednat osoba starší 16 let a může být dojednáno na dobu 1 dne až maximálně 1 roku (365 dní).

Travel insurance is necessary within the policy. If you plan to travel abroad or leave their home, be sure to set up travel Insurance online over the Internet.

Pokud si budete cestovní pojištění objednávat online na stránkách VZP, pak počítejte s tím, že pod takto podepsanou smlouvou nelze dodatečně dopojistit pojištění storna zájezdu.