Půjčku.net Rss

Cestovní pojištění online srovnání VZP, Generali, ČSOB, Česká pojišťovna

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 11-10-2009

Cestovní pojištění online srovnání VZP, Generali, ČSOB, Česká pojišťovna. Zjednodušeně by šlo říci, že kolik pojišťoven v ČR, tolik nabídek na uzavření cestovního pojištění při vycestování do zahraničí. Pokud chcete být pojištěni proti případnému úrazu či onemocnění s následnou potřebou lékařského ošetření a nechcete za tyto služby draze platit, je potřeba se ještě před odjezdem do ciziny (dovolená, zájezd s cestovní kanceláří) řádně pojistit u některé z českých pojišťoven.

Pojištění do zahraničí, srovnání cestovního pojištění

Cestovní pojištění, tedy pojištění případných léčebných výloh při cestování do cizích zemí, ale také třeba při dovolené v ČR si můžete sjednat během objednávky dovolené, nebo sami na jakékoli pobočce pojišťovny. Dnes je také naprosto běžné a navíc i mnohdy výhodné sjednat si cestovní pojištění online přes internet. Pojištění osob do zahraničí a popřípadě také odpovědnosti za způsobené škody patří mezi poměrně důležitá pojištění.

Pokud se vám v cizině například při dovolené něco stane a nebudete pojištěni, můžete mít problémy se zdravotním ošetřením a pokud vás již ošetří, můžete očekávat velmi vysokou cenu za poskytnutí zdravotní péče, která je v mnoha zemích velmi drahá.

Zaplatit na dovolené cca 20 Kč na den za pocit bezpečí a jistoty, že vám bude poskytnuta zdravotní péče přeci stojí, ne?

Levné cestovní pojištění se slevou přes internet

Pokud tedy cestovní pojištění potřebujete, stačí využít odkaz umístěný níže a budete přesměrováni na stránku, kde probíhá online srovnání nabídek cestovního pojištění do zahraničí od jednotlivých pojišťoven v ČR. Vy si můžete porovnat nabídky a ceny jednotlivých pojistek a popřípadě si můžete vybrané cestovní pojištění rovnou objednat.

Díky rezervaci přes internet máte možnost u některých nabídek získat slevu 10% z ceny cestovní pojistky. Mezi vybranými pojišťovnymi figuruje například Česká pojišťovna, ČSOB, VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna), Generali či Kooperativa (koop.cz).