Půjčku.net Rss

Cestovní pojištění do zahraničí a na cesty online

Pojišťovny a produkty, Různé příspěvky, informace | Dne 04-08-2009

Cestovní pojištění do zahraničí a na cesty online. Mezi běžná pojištění, která se vyplatí včas sjednat patří také tzv. cestovní pojištění, tedy pojištění případných léčebných výloh při cestování do cizích zemí, ale také třeba při dovolené v ČR. Cestovní pojištění do zahraničí si můžete sjednat během objednávky dovolené, nebo sami na jakékoli pobočce pojišťovny. Dnes si můžete cestovní pojištění sjednat také online přes internet.

Sjednejte si cestovní pojištění on-line

Pojištění osob do zahraničí a popřípadě také odpovědnosti za způsobené škody patří mezi poměrně důležitá pojištění. Pokud se vám v cizině například při dovolené něco stane a nebudete pojištěni, můžete mít problémy se zdravotním ošetřením a pokud vás již ošetří, můžete očekávat velmi vysokou cenu za poskytnutí zdravotní péče, která je v mnoha zemích velmi drahá. Proto je tak důležité sjednání cestovního pojištění ještě před vycestováním.

Pár set korun za jistotu, kterou vám cestovní pojištění v zahraničí poskytne, rozhodně stojí!

Nabídka pojištění léčebných výloh u VZP.cz ČR

Jedno z nejzákladnějších pojištění, které doporučujeme uzavřít každému, kdo se mimo Českou republiku chystá, je rozhodně pojištění léčebných výloh při pobytu v zahraničí. Zdravotnictví funguje v každé zemi jinak, ale jedno mají většinou společné, veškeré služby a případná ošetření jsou velmi nákladná a proto je potřeba mít uvedené pojištění, které většinu základních zdravotních úkonů kryje. Dostanete neodkladnou léčbu náhlých onemocnění, poruch zdraví nebo úrazů a zároveň se pojištění většinou vztahuje i na repatriaci nemocného z ciziny. Například u Všeobecné zdravotní pojišťovny činí limit pojištění pro oblast Evropy 2,000.000,- Kč, ale je samozřejmě možné tyto limity navýšit.

Chraňte si zdraví a užívejte si dovolenou bez obav

Pojištění je velmi důležité preventivní opatření, ale ještě důležitější je být dostatečně informován o zemi, kterou se chystáte navštívit, o zvycích obyvatel a vůbec o systému, který v daném státě panuje. Pokud jedete k moři, je alespoň v některých přímořských státech potřeba dávat pozor na možná nebezpečí, která na vás například pod vodou mohou číhat. Častěji než například od potápění se však lidé vracejí zničení či zdravotně poznamenaní od „pouhého“ slunění na pláži, popřípadě se zlomeninami končetin. Buďte tedy opatrní, ať se z dovolené v pořádku vrátíte a můžete na tuto cestu vzpomínat v dobrém.

Vzp, Generali, Allianz, ČSOB, KB.cz, Axa, Zpmvcr

Sjednat cestovní pojištění do zahraničí můžete téměř u jakékoli pojišťovny v ČR. Nabízejí se známé firmy jako například Česká pojišťovna, Zpmvcr, Kooperativa, ČSOB, Generali pojišťovna či třeba Allianz, nebo Všeobecná zdravotní pojišťovna. Na druhou stránku je množství dalších pojišťoven, které však nemají takové zázemí a pojištění léčebných výloh nepatří mezi tak nákladná pojištění, že by stálo za to příliš váhat nad nabídkou zmíněných pojišťoven.