Půjčku.net Rss

Archiv pořadů České televize – sledování seriálů živě

Aktuální informace, zprávy, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 15-09-2009

Archiv pořadů České televize – sledování seriálů živě. Česká televize (ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 sport) je veřejnoprávní televizí České republiky, jež se řídí zákonem o ČT. S rozvojem digitalizace se i programy ČT stávají součástí digitálního příjmu našich domácností a již dnes je můžeme díky set-top-boxům sledovat v našich domácnostech. Rozšiřování dostupnosti internetu a jeho přenosové rychlosti přineslo televizní obrazovky na naše monitory a díky tomu dnes můžete sledovat například vaše oblíbené televizní seriály online v archivech jednotlivých televizí. Stejně tak jako u České televize.

Vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 sport online

Pokud sklouzneme od neustále omýlané propagandy koláčů a obliby konkrétních stanic, uvědomí si celá řada z nás, že například systém televizní stanice Nova TV, je mnohem hloupější a stavící pouze na chytlavosti a vnucených potřebách lidí. Televizní kanály (nebrat do důsledku) České televize, obvzláště pak stanice ČT2 je pak malým světlem, které se nesnaží za každou cenu proměnit každého diváka v čárku pro reklamní inzerenty. Pořady na ČT 2 jsou mnohem více zaměřeny na náročnějšího a přemýšlejícího televizního diváka – díky!

První program České televize (ČT1) je ze všech veřejnoprávních programů nejvíce přiblížen profilu méně náročného televizního diváka, a to především skladbou programů, která se podobá dnešním komerčním televizním stanicím a kanálům (např.: Nova TV, Prima TV – iPrima aj.). Dále je tu aktuální zpravodajství programu ČT24 a sportovní kanál s názvem ČT4 (dříve ČT 4 Sport).

Živé přenosy z archivu pořadů České televize

Díky archivům pořadů Českých televizí již není potřeba některé televizní seriály nahrávat, popřípadě se strachovat, že je zmeškáte. V televizním archivu si jednoduše vyhledáte požadovaný seriál, dokument či publicistický pořad a můžete si jej v pohodlí domova jednoduše a online shlédnout. Vše je samozřejmě zdarma, nicméně u podobných projektů se již uvažuje o jisté formě zpoplatnění.

  • ČT1 – archiv pořadů České televize

Zájemce by tak musel za shlédnutí konkrétního pořadu (film, díl seriálu, dokumentární pořad, reality show aj.) zaplatit určitou předem danou částku. Toho se však prozatím nemusíme obávat a všechny archivní díly oblíbených seriálů jsou tedy zdarma.