Půjčku.net Rss

Česká pojišťovna – povinné ručení, havarijní pojištění online

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 27-09-2009

Česká pojišťovna – povinné ručení, havarijní pojištění online. Pokud hledáte pojišťovnu s dlouholetou tradicí a pokrytím všech možných služeb moderního pojišťovnictví v České republice, pak to může být práve Česká pojišťovna, která je opět po znovuzavedení konkurenčního prostředí roku 1991 jednou z největších pojišťoven na českém pojistném trhu.

Povinné ručení na auto – sjednání pojištění vozidla

Mezi produkty České pojišťovny najdeme jak osobní pojištění, tak pojistné produkty pro korporátní podniky, malé, střední i velké podniky. Mezi běžná pojištění, která lze sjednat online přes internet u České pojišťovny patří například povinné ručení (pojištění automobïlu), havarijní pojištění (škoda na vozidle, krádež – odcizení) či cestovní pojištění do zahraničí. U povinného ručení můžete nejprve využít služby zvané srovnání a porovnání povinných ručení přes internet. Díky této službě budete mít dobrý přehled o charakteristikách a cenách povinného ručení od jednotlivých pojišťoven.

Havarijní pojištění on-line u České pojišťovny

Již při vyřizování povinného ručení se můžete zaměřit na další pojistný produkt, a sice na takzvané havarijní pojištění, tedy na finanční výpomoc ze strany pojišťovny v případě vámi zaviněné dopravní nehody se škodou na vašem vozidle. U starších a levnějších aut není havarijní pojištění příliš výhodné, ale u nově pořízeného vozidla jej určitě doporučujeme sjednat. Pojištění pro případ havárie nekryje pouze škody z dopravní nehody (bouračky), ale jeho součástí je také pojištění v případě krádeže (odcizení vozidla). Cena pojištění je závislá na tržní ceně pojišťovaného vozu, amortizaci vybavení a doplňcích automobilu. Česká pojišťovna nabízí havarijní pojištění online.

Porovnání povinného ručení a havarijního pojištění

Díky interentu dnes nemusíte věnovat tolik času chozením po pobočkách pojišťoven v případě, že potřebujete sjednat povinné ručení či havarijní pojištění. Odkazy níže vedou na stránky, kde si můžete porovnat nabídky pojistných produktů od jednotlivých pojišťoven a můžete si vybrat na základě nejnižší ceny. Ceníky jsou k dispozici vždy u konkrétního pojištění a v případě že si vyberete povinné ručení či jiné pojištění, můžete si jej objednat on-line.