Půjčku.net Rss

Česká podnikatelská pojišťovna – povinné ručení, pojištění ČPP

Aktuální informace, zprávy, Pojišťovny a produkty | Dne 22-10-2009

Česká podnikatelská pojišťovna – povinné ručení, pojištění ČPP. Mezi universální pojišťovny na českém trhu patří i Česká podnikatelská pojišťovna (cpp.cz – Vienna Insurance Group). Mezi nabídkou produktů této pojišťovny najdete například pojištění vozidel (povinné ručení), pojištění osob, pojištění na cesty, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, či třeba pojištění podnikatelů a podnikatelských rizik.

Povinné ručení u Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group tedy nabízí i pojištění vozidla a pokud si chcete jejich nabídku a ceny srovnat s ostatními pojišťovnami, využijte možnosti online porovnání nabídek povinného ručení. U České podnikatelské pojišťovny dostanete ke každému autopojištění také základní asistenční služby při nehodě a poruše vozidla (celkem standard – záleží na kvalitě v praxi), úrazové pojištění u varianty SUPER PLUS (ach ty balíčky), pojištění vozíku nebo mopedu (sjednání na pobočce).

Stejně jako u jiných smluv o povinném ručení můžete i u této pojišťovny využít doplňkových pojištění, jako například připojištění čelního skla, které se vztahuje na havárii, živel, odcizení a vandalismus.

Pojištění vozidel, úrazové pojištění či pojištění majetku? Veškerá pojištění lze sjednat on-line u České podnikatelské pojišťovny.

Úrazové pojištění a léčebných výloh v zahraničí

Připojištění se sjednává bez spoluúčastí. Je možné pojistit pouze řidiče nebo všechna sedadla ve vozidle. Pro turistické i pracovní cesty. Úrazové pojištění je součástí některých balíčků povinného ručení. Tabulka níže vypovídá o cenách a limitech plnění u pojištění a léčebných výloh v zahraničí.

Krytí výloh na: Limit plnění Roční pojistné/sedadlo
Zdravotní péči 450 000 Kč 248 Kč
Repatriaci 240 000 Kč 248 Kč
Převoz 240 000 Kč 248 Kč
Celkový limit 750 000 Kč 248 Kč