Půjčku.net Rss

Zpravodaj Centrálního rejstříku dlužníků CERD, BRKI, NRKI

Aktuální informace, zprávy | Dne 14-09-2009

Zpravodaj Centrálního rejstříku dlužníků CERD, BRKI, NRKI. V těchto dnech chodí do e-mailových schránek nový zpravodaj od Centrálního registru dlužníků. Dovolujeme si jeho znění přepsat i zde pro větší pravděpodobnost, že bude většina z lidí informována včas a popřípadě dokáže se svým oddlužením či správou insolvenčního či exekučního řízení něco udělat. Centrální registr dlužníků v souvislosti s rozsáhlou krizí, bankroty firem i fyzických osob připravuje celou řadu změn a funkcí, které budou zcela zdarma a volně k dispozici na stránkách CERD, BRKI, NRKI. Více již v tomto krátkém zpravodaji.

Problémy finanční krize s dopadem na každého

Zbankrotovaných podniků a fyzických osob přibývá. Česko čeká krušný podzim plný propouštění. Blíží se další vlna bankrotů a propouštění. Ve svých analýzách se na tom shoduje bývalý vládní tým NERV spolu s odbory.

Centrální registr dlužníků připravuje novinky…

Insolvenční rejstřík (monitoring) – Již brzy budete moci monitorovat veškeré subjekty pomoci monitoringu insolventního rejstříku. Postačí Vám zadat základní údaje a jakmile na subjekt bude vyhlášeno insolvenční řízení – při přihlášení Vás systém automaticky upozorní na nutnost přihlásit pohledávky.

Podle statistik více jak 30 % věřitelů nestihne v zákonné lhůtě přihlásit své pohledávky a díky tomu je nemůže uplatnit v konkurzním řízení. Více jak 50% subjektů, na které je vyhlášeno insolvenční řízení, se nedokáží včas tomuto návrhu bránit a odvrátit bankrot.

Monitoring některých subjektů zcela bez poplatku

Centrální registr dlužníků bude vlastní monitoring a monitoring menšího počtu subjektů poskytovat zcela bez poplatku. Tato služba je běžně poskytována za vysoké měsíční poplatky od různých soukromých poskytovatelů.

Další důležité služby: ová vlastnost – ověření účtu! Důležitá funkce jednorázového ověření

Autorizace účtů je zde: nyní máte možnost nechat plně ověřit svůj účet a získat tak přístup k unikátním službám. Více informací zde…

Při ověření účtu zablokujete zcela své identifikační údaje k vyloučení případných pokusů o bezplatné registrace pod Vaším subjektem. Ověřením účtu získáte přednostní vyřizování případných problémů na klientské lince a řešení technických problémů prostřednictvím naše technického oddělení.

Dále pro ověřené účty budou zpřístupněny údaje, které si věřitel bude přát předem doručit pouze k Vašim rukám s návrhem řešení sporu. Tím se můžete vyhnout případnému zápisu do registru a odvrátit tak dlouhodobé snížení bonity, které má vysoký ekonomický a dlouhodobý negativní dopad na dlužníka.

Upomínková korespondence

Nechcete platit právníkům, vymáhacím agenturám a chcete celkově ušetřit až 80% nákladů na vymáhání pohledávek? Upomínková korespondence je unikátní metodou, jak jednoduše zlepšit vymahatelnost pohledávek.
Nezapomeňte se v registru podívat blíže na služby „Potvrzení o bezdlužnosti„,“Moje závazky“,“Přístup do registru dlužníků“ a další, které Vám přinesou efektivitu při správě pohledávek a závazků.

Potvrzení o bezdlužnosti a moje závazky

Získejte jednoduše doklad prokazující Vaši bezdlužnost v rámci Centrálního registru dlužníků. Cena již od 150,- Kč. Chcete mít možnost kdykoli ověřit svou bezdlužnost? Chcete zdarma generovat potvrzení o bezdlužnosti po dobu pěti let? S touto službou je to možné.