Půjčku.net Rss

Čedok katalog 2010: dovolená u moře, na horách, exotické zájezdy

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 19-01-2010

Čedok katalog 2010: dovolená u moře, na horách, exotické zájezdy. Nová jaro/léto sezóna dovolených se pomaličku blíží a ti z vás, kteří si nemohou dovolit rezervaci tzv. Last Minute zájezdů na poslední chvíli jsou odkázáni na výběr dovolené z katalogu. Tradiční česká cestovní kancelář Čedok pro své klienty každoročně vydává on-line a tištěný katalog dovolených do celého světa. Vyberte si dovolenou z tištěného katalogu Čedok 2010 s dostatečným předstihem.

Rezervace levné dovolené z katalogu Čedoku?

Last Minute zájezdy sice již nebývají nejlevnější možností jak si objednat zájezd levněji, nicméně v oblibě mezi lidmi ještě stále převažují. Pokud však, zejména z důvodu zaměstnání a dovolených, nemůžete svou dovolenou naplánovatna blind“ jak byste chtěli, musíte si objednat zájezd k moři, na hory, do lázní či kamkoli jinam s předstihem. Dobrou možností je v klidu prohledat nabídky jednotlivých českých CK (cestovních kanceláří) a dovolenou si v případě zájmu rovnou rezervovat. V některých případech můžete i ušetřit nějaké ty peníze.

Tištěný katalog s cenami, ubytováním a obrázky

U společnosti Čedok existuje možnost objednat si (rezervovat) tištěný katalog on-line na webových stránkách Čedoku. Takto objednaný katalog vám přijde poštou až domů a vy si v klidu s celou rodinou můžete vytoužený letní relax někde v exotickém prostředí, na horách, v lázních či tuzemských horách jednoduše naplánovat a případně i rovnou rezervovat.

Objednávejte online podle druhu zájezdu

Níže uvedené druhy katalogů jsou pouze částečným výpisem. Kompletní dokumentaci a seznam tištěných katalogů k objednání najdete pod odkazem uvedeným výše (cedok.cz).

  • Letadlem k moři, autem a autokarem k moři
  • Dovolená v Řecku, Egyptě či jižní Africe
  • Poznávací zájezdy, pobyty s prohlídkou památek
  • Česká republika a Slovensko (chaty a chalupy)
  • Hory, lázně (lázeňské pobyty a jezera)
  • exotické zamě, pobyty na bílých plážích :)