Půjčku.net Rss

Bonus program České spořitelny – bonusprogram na CSAS

Bankovní produkty, služby, Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 18-08-2009

Bonus program České spořitelny – bonusprogram na CSAS. Budeme-li mluvit o bonusprogramu, pak můžeme říci, že se jedná o formu odměňování zákazníků České spořitelny za transakce provedené přes platební karty, tedy například při online platbách v obchodech. Bonus program od CSAS je věrnostní program České spořitelny, jehož členy se mohou stát držitelé osobních debetních a kreditních karet.

Chytrá karta České spořitelny a bonus program

Česká spořitelna také nedávno zrušila běžnou nabídku platebních karet a místo toho zavedla jedinou s názvem Chytrá karta České spořitelny, která alespoň dle banky nabízí spoustu převratných funkcí a vlastností. S tím se však příliš neztotožňuje laické i odborné publikum, které bankovní kartu hodnotí jako příliš složitou a málo transparentní na povinné běžné poplatky. Chytrá karta je nicméně již svou podstatou navázána i na partnerský program CSAS, a sice na zmíněný Bonus program.

Upozornění banky: Máte-li zvolen Program výhod k Vašemu Osobnímu účtu u České spořitelny, nejsou Vám připisovány body za platby Vašimi debetními kartami, které byly registrovány do Bonus programu.

Bonusprogram není nic jiného než motivační program, který má přemluvit zákazníky banky k větším útratám přes platební karty.

Jak CSAS.cz odměňuje své dobré zákazníky?

Pokud tedy používáte například Chytroukartu České spořitelny, pak se na vrub vašeho běžného bankovního účtu střádají body za provedené transakce a nákupy v obchodech, popřípadě za dobíjení kreditu mobilního telefonu v bankomatech. Za tyto body si posléze, pokud dosáhnou určité výše, můžete vybrat nějaké zboží či služby z Bonus katalogu. Platnost odměn ze stávajícího katalogu je od 1. února 2009 do 31. ledna 2010.

Za každých utracených 20 Kč získáváte jeden bod do Bonus Programu.

Jak si objednám odměnu z Bonus katalogu?

Pokud máte za transakce a nákupy přes svou platební kartu nastřádáno dostatek bodů, můžete si je směnit za nějakou odměnu z katalogu odměn pro Bonus program. Odměnu si můžete objednat přes internet nebo telefonicky na Bonus lince. Novinkou od České spořitelny je také související Elektronická poukázka, která slouží pro vyzvednutí vybrané odměny přímo v obchodech (kamenných prodejnách, e-shop) některých smluvních partnerů.

  • Internet: Bonusprogram
  • Bonus linka: 844 888 448
  • Více informací: najdete na tištěném výpisu ze sporožirového nebo kartového účtu a v bankomatech České spořitelny

Tagy: , ,
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Live