Půjčku.net Rss

Avast antivirus ke stažení zdarma

Aktuální informace, zprávy, Pojmy - výrazový slovník | Dne 26-09-2009

Avast antivirus ke stažení zdarma. Antivirový program s pravidelně aktualizovanou databází virů a škodlivého spywaru či malwaru by měl být součástí každého počítače připojeného do sítě a na internet. Výrobci antivirových programů jsou maximální odborníci, kteří nejenže umí viry vytvářet, ale především je díky schopnostem a dovednostem dokáží likvidovat prostřednictvím antivirových programů. Jedním z dostupných antivirů je například Avast antivirus, který je v základní verzi pro domácí použití ke stažení zdarma.

Kvalitní Antivirový program zadarmo s aktualizacemi?

Antivirových programů, které jsou k dispozici ke stažení zadarmo je na internetu k nalezení dostatek, ale jen některé dosáhly takové reputace mezi lidmi a majiteli počítačů, že se rozšířily do mnoha domácností. Jedním z nich je i zmíněný Avast! antivirus 4 Home, který představuje kvalitní dostupnou antivirovou ochranu s vestavěnými antispyware, antirootkit a sebeobrannými moduly. Součástí antivir programu je jak online antivir štít (rezidentní ochrana v reálném čase), tak možnost kontrolovat manuálně složky a soubory na lokálním PC, harddisku. Velmi důležitá je také funkce pravidelné aktualizace virové databáze, což Avastantivir poskytuje.

  • Avast Home – free program download, ke stažení zdarma

Stáhněte si avast! Home, registrace a licenční klíč

Stažení aplikace Avast antiviru ze stránek společnosti avast.com je velmi snadné a zvládne jej každý. V prvé řadě si program stáhněte do svého PC, spusťte instalaci a postupujte podle popsaných kroků. Po instalaci budete vyzváni k restartování vašeho počítače. Následuje proces registrace programu Avast! Home edition na oficiálních stránkách této firmy, po jejímž dokončení vám na email přijde licenční klíč (jeho platnost je 1 rok a souvisí s pravidelnými aktualizacemi virové databáze programu), který při startu antivirového programu zadáte do dialogového pole.

Hledáte kvalitní antivirový program s funkcí aktualizace virové databáze zdarma? Vyzkoušejte Free verzi programu Avast! Home Edition v češtině.

V nastavení si poté zapněte funkci automatického stahování databáze virů a čas od času si zdarma stáhněte novou verzi porgramu Avast antivirus (Free Download) přes rozhranní antiviru. Pamatujte, že žádný antivirový program neposkytuje 100% ochranu před viry, červy, trojskými koni (TrJ), spywar a malware scripty, tudíž je aktivní ochrana před těmito hrozbami především na vás samotných a na vašem chování v prostředí internetu. Pokud však chcete kvalitnější produkt s podporou, budete muset utratit nějaké peníze za komerční antivirový program.