Půjčku.net Rss

Aukro.cz má nové webové stránky

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 18-09-2009

Aukro.cz má nové webové stránky. Nejnavštěvovanější aukční portál (dražební síň, aukční dům) v České republice, Aurko.cz prodělal redesign webových stránek a pro své uživatele přišel s novou, intuitivnější a modernější podobou. Nutno podotknout, že design WWW stránek Aukra již několik let neodpovídal webovým standardům, a to jak těm technickým, tak těm co se týkají designu a vzhledu webu. Dle subjektivních názorů získal aukční web více přívětivou tvář a usnadnila se orientace v aukční síni.

Redesign WWW stránek na Aukro aukce online

Internet je mocné médium a zvyky uživatelů jsou vrtkavé. Včasným redesignem webu (natož tak významného a navštěvovaného jako ja Aukro) lze u firem dosáhnout lepších výsledků v prodeji či propagaci prodávaného zboží či služeb. V případě aukčního domu Aukro.cz – aukce online se jedná rozhodně o krok vpřed. Změny se dočkala nejen vstupní (úvodní) stránka webu, nýbrž i jednotlivé šablony kategorií, registrační formuláře, vzhled administračního prostředí registrovaných uživatelů i administrace partnerského programu.

Více o registraci na Aukro aukce on-line, o dostupných službách a nastavení profilu zde.

Administrační systém a intuitivnost zachována

Internet Jak je vidět u nového výtvoru, pustilo se Aukro na bezpečnou cestu redesignem, jelikož změny nejsou nijak markantní a především, což bylo asi účelem, nijak nezmatou stávající uživatele této služby, jelikož hierarchie celého webu je téměř celá zachována v původním formátu. To není pouze důsledkem snahy tvůrců a správců Aukra, nýbrž také rozvržením a druhem CMS redakčního systému. Pokud Aukro používá stejný motor pro běh a fungování aplikace aukční síně, není potřeba měnit ani fungující redakční systém.