Půjčku.net Rss

www.aukro.cz – aukce online, vydělejte si peníze v bazaru

Pojmy - výrazový slovník, Různé příspěvky, informace | Dne 17-08-2009

www.aukro.cz – aukce online, vydělejte si peníze v bazaru. Jeden z nejznámějších aukčních systémů, v Česku rozhodně, nese název Aukro. Prostřednictvím služeb Aukra můžete nakupovat a prodávat zboží či služby formou aukce, popřípadě za pevnou cenu. Pokud máte eminentní zájem na rychlé koupi či prodeji nějakého zboží přes internet, pak lze systém Aukro – aukce online jen doporučit.

Díky systému tohoto aukčního bazaru, který jako doplňkovou službu hodnotí jednotlivé prodejce a jejich aukce, máte přehled o konkrétním prodejci a jeho minulých transakcích (hodnocení kvality). Soustředění nabídky i poptávky po zboží.

Výhodný nákup a prodej na Aukro aukcích on-line

Představte si e-shop s tísícovkami položek od nespočtu různých sportovních náčiní, elektroniky, oblečení, her, doplňků pro nejrůznější aktivity s nabídkou na jednom jediném místě dostupném z internetu. Aukční server Aukro.cz vám nabízí nákup a prodej jak nového, tak použitého (bazarového) zboží za leckdy velmi výhodné a bezkonkurenční ceny na trhu. Velmi oblíbený je zejména Aukro bazar, kde můžete v aukci velmi výhodně získat (zakoupit) jakýkoli dražený předmět.

Aukro bazar – dražby a aukce použitých předmětů

Aukro.cz není pouze českým projektem, ale své služby nabízí také v Bulharsku, Maďarsku, Rusku, Rumunsku, na Slovensku či Ukrajině. Rozsáhlost a hojně využívané služby svědčí o oblibě tohoto projektu. Díky registrovaným uživatelům se firmě podařilo vytvořit internetovou aukční síň, která umožňuje začít rychle a snadno obchodovat prakticky v jakémkoli oboru a s nepřeberným množstvím produktů. Více informací najdete na Aukro – aukčním serveru.

Vydělejte si peníze prodejem nepotřebných věcí na internetovém bazaru Aukro.cz – aukce online.

Veškeré aukce probíhají on-line na stránkách aukra a informace o jednotlivých dražbách jsou vždy k dispozici u konkrétního draženého předmětu. Jako registrovaný uživatel pak máte ještě více informací o konkrétním draženém předmětu a jeho majiteli.

Kategorie aukčního serveru www.aukro.cz

Toto je pouze částečný seznam kategorií, kterých se obchodování na aukční platformě Aukro.cz – aukce online týká. V sekci „ostatní“ se nachází množství nezařazených a obchodovatelných produktů či služeb.

  • Auto-moto, Cestování Nové, Děti, Dům a zahrada, Elektro, Foto, Hudba, Film, Knihy a časopisy, Nemovitosti, Nové, Oblečení, doplňky, Počítače, Podnikání a průmysl, Sběratelství, Sport a turistika, Starožitnosti a umění, Telekomunikace, Videohry, herní konzoly, Zábava, Zdraví a krása, Ostatní kategorie.

Úplná registrace a poslání kódu je zdarma (code)

Registrace na Aukru je zdarma. Po vyplnění registračních údajů (jméno, adresa, telefonní číslo, firma, uživatelské jméno a heslo) vám na uvedený email přijde potvrzovací odkaz na nějž kliknete a jste registrováni. Úplná registrace však bude potvrzena až opsáním jedinečného ověřovacího číselného kódu (přihlášení přes https ssl save code) z dopisu, který vám přijde poštou. Úplná registrace přináší více informací při využívání Aukra.