Půjčku.net Rss

Aktuální výsledky Sportky: vyhráli jste peníze v losování?

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace, Zajímavosti, vtipná videa | Dne 02-02-2010

Aktuální výsledky Sportky: vyhráli jste peníze v losování? Jednoznačně nejoblíbenější českou loterií je sázení a tipování čísel na herním tiketu Sazky, zvaném Sportka. Kromě této nabízí Akciová společnost Sazka, a.s. i jiné loterie a sportovní sázky, ale tipování losovaných čísel Sportky patří dlouhodobě k nejoblíbenějším. Aktuální výsledky Sportky, Šance milion a sázkové hry Šťastných deset (Šťastných 10) si můžete ověřit na oficiálním webu a www stránkách uvedených níže.

Výhru ve Sportce si ověříte v aktuálních výsledcích

Zajímá vás, zda jste vyhráli? Jak by ne, každý hráč Sportky vždy netrpělivě očekává aktuální výsledky Sportky 1. a 2. tahu čísel sportky. Jak se Sportka hraje? Základem je tipování šesti čísel z celkových 49, jejichž tah je pravidlenou událostí, kterou můžete sledovat jak v televizi, tak například zde – jednoduše online přes internet. Sázet můžete na jednotlivé tahy Sportky (1. a 2. tah hry), které jsou taženy vždy ve středu a neděli. Na jedné papírové sázence lze vsadit maximálně 10 sázek. Čísla, která hodláte tipnou se označují křížkem v daném políčku. Oblíbená je také sázková hra Šťastných deset.

Na tiketu dále vyznačíte kterého tahu se chcete zúčastnit a vyplněný tiket následně vrátíte a zaplatíte. Rychlou kontrolu tiketu a zda jste vyhráli, můžete provést jednoduše a online na serveru Sazku.cz.