Půjčku.net Rss

Affiliate marketing – výdělek pro webmastery

Aktuální informace, zprávy, Různé příspěvky, informace | Dne 19-09-2009

Affiliate marketing na pojištění, povinné ručení. O Affiliate marketingu toho bylo řečeno již mnoho, nicméně je v České republice je stále oproti jiným zemím málo firem, které na tento marketingový nástroj přišly a efektivně jej využívají. My se však zaměřujeme především na provozovatele webu (výdělek pro webmastery), tedy na Vás, kteří si chcete přes internet vydělat peníze díky vašim dovednostem a schopnostem. Například u společnosti Wedos můžete vydělávat prostřednictvím Affiliate programu v několika různých oborech, ke kterým patří i provizní systém za zprostředkování pojištění – povinné ručení (pojištění vozidel), pojištění odpovědnosti, životní či úrazové pojištění a jiné formy výdělku peněz online.

Výdělek peněz na interentu přes affiliate marketing

Princip fungování affiliate marketingu je založen na nabídce provozovatele webu (služby, eshopu) každému affiliate partnerovi, který mu díky propagaci dohodnutých produktů a služeb přivede na web návštěvníka – potenciálního zákazníka. Pokud takový návštěvník provede nějakou akci, nejčastěji koupí produkt, provede registraci, zadá poptávku na zboží a nebo provede nějakou jinou aktivitu, budete Vy jako affiliate partner odměněn na základě předchozí dohody (smlouva o affiliate marketingu mezi vámi a provozovatelem služby).

Nejčastějšími formami odměny bývá fixní částka za akci, nebo procentem z ceny objednaného zboží (služby). V tomto případě se jedná o rezervaci (objednávku) nějakého pojištění přes interent.

Povinné ručení, pojištění odpovědnosti za škodu

Pokud se vrátíme ke společnosti Wedos a jejímu partnerskému programu pro výdělek na internetu, můžeme si vybrat z několika oborů affiliate propagace. Jedním z těchto oborů je pojištění, respektive propagace a prodej povinného ručení, pojištění odpovědnosti za škody způsobené někomu jinému, životní či úrazové pojištění (zatím není funkční), havarijní, důchodové či penzijní připojištění. Po registraci webmastera v provizním programu na stránkách Wedos vám bude přiděleno uživatelské jméno a heslo do Admin. systému, kde se dozvíte veškeré podrobné informace ohledně výše provizí a způsobu jakým jsou započítávány, stejně jako způsob vyplácení provize přes internetový prodej on-line.